Water4All & Gard Race 2021 - Мигія
Змагання з екстремального сплаву по бурхливій воді
14-17.10.2021 с. Мигія Миколаївська обл. 

наступний Water4All 14-16.10.2022!!!
змагання Water4all

14-17 жовтня в бочках, на хвилях та в порогах Південного Бугу, серед гранітних скель, відбудуться щорічні змагання з екстремального сплаву по бурхливій воді:
"Water4All 2021 Autumn Session - Мигія"

Учасники отримають:  

• вперше 4 дні відмінного сплаву   
• тренування з кращими каякерами України  
• різноманітні дисципліни змагань  
• фанові конкурси  
• каякерську вечірку  
• круті дизайнерські медалі

Для реєстрації необхідно заповнити форму-заявку на участь в змаганнях
Обговорення на офіційній сторінці змагань на facebook.com/Water4allMyhiya

Спонсори і партнери змагань:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ: 


Water4All & Gard Race 2021 - Мигія

Організатори змагань:
Каяк-портал Kievkayaks.com
Туристична компанія «4 сторони»
Українська Веслувальна Асоціація УВА

Координатори проекту: 
Антон Федоренко 098 982 63 98 (організаційні питання)
Офіс 4 сторони 050 411 98 28 (проїзд, проживання, харчування, прокат)

1. Місце проведення:
Україна, Миколаївська область, с. Мигія, ріка Південний Буг. 

2. Дати проведення:
14-17 жовтня 2021 року.

 
3. Мета та завдання:
 • Залучення усіх бажаючих до занять каякінгом та екстремальними видами сплаву та спорту
 • Популяризація здорового способу життя.
 • Визначення найсильніших спортсменів водників.
 • Популяризація сплаву бурхливою водою в Україні.
 • Популяризація сплаву на САП в Україні.
 • Розвиток еко-туризму в Україні. 
 • Розвиток спортивної та екстремальної відео та фото зйомки.
4. Місце розміщення учасників та організаторів:
Місце розміщення учасників – кемпінг «Зелена Черепаха» в с. Мигія або самостійний кемпінг на березі Південного Бугу (НПП "Бузький Гард").
Місце розміщення штабу організаторів – кемпінг «Зелена Черепаха» в с. Мигія Зелена Черепаха на гугл карті

5. Правила змагань:
РЕЄСТРАЦІЯ. Всі учасники зобов'язані подати заявку на участь у змаганнях заповнивши форму заявки на участь в змаганнях або під час реєстрації на змагання на місці у штабі організаторів.
Учасниками змагань є каякери, рафтери, байдарочники, SUPери та інші Водні Туристи, що подали заявки та сплатили стартовий внесок.
Участь в усіх 4х днях 550 грн при реєстрації до 12-го жовтня (включно).
Участь в усіх 4-х днях 700 грн при реєстрації після 12-го жовтня.
Участь тільки у Gard Race 300 грн при реєстрації до 12-го жовтня (включно).
Участь тільки у Gard Race 450 грн при реєстрації після 12-го жовтня.
Для учасників тільки у класі рафт стартовий внесок складає 350 грн./з особи (стартовий пакет отримує кожен учасник).
Сплачений оргзбір не повертається незалежно від причин, крім скасування заходу з вини організаторів та з причини хвороби учасника, за наявності довідки лікаря, пред'явленої до початку заходу.
Спортсмен отримує стартовий номер під час реєстрації на місці.

СТРАХУВАННЯ. Страхування не входить у реєстраційний збір. Зважаючи на екстремальний формат змаганнь, обов'язковою умовою участі у Water4all & Gard Race 2021 є страховка для екстремальних видів спорту. Кожен учасник зобов'язується забезпечити себе на період змагань медичним страховим полісом для екстремальних видів спорту.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ. 
 • Кожен учасник змагань повинен володіти базовими вміннями спортивного веслування в тому класі човнів на яких він планує брати участь (каяках, байдарках, SUP, рафтах та інших) та вміти плавати. Для всіх каякерів, необхідною умовою участі в категоріях майстри є технічний прийом «ескімоський переворот».
 • Змагання у класі каяк проводяться на будь-яких поліетиленових човнах, що широко використовуються для сплаву бурхливою водою, довжиною до 3-х метрів. Кожен каяк повинен комплектуватися непотоплюваними ємностями. 
 • Кожен учасник повинен бути екіпірований якісним та надійним рятівним жилетом та захисним шоломом. Організатори змагань мають право не допустити до змагань учасника у не якісному (на думку організаторів) спорядженні. Рятувальний жилет повинен бути фабричного виробництва з підйомною силою не менш нiж 50 N. Використання надувних страхувальних жилетів заборонено.
 • У зв’язку з тим, що участь у змаганнях пов’язана з підвищеним ризиком для атлетів, кожен учасник повністю сам відповідає за своє життя та здоров’я, про що розписується при реєстрації.
 • Під час проходження дистанції спортсменам категорично забороняються будь-які дії, що можуть спричинити травмування інших учасників! А саме: бити руками або веслом, навмисне перевертати човни інших учасників, навмисне заважати старту чи проходженню дистанції іншими атлетами та ін.
Увага! Спорядження видається в прокат в кемпінгу під відповідальність спортсменів, слідкувати за його доставкою на місце проведення змагань та контролювати повернення в кемпінг мусить сам спортсмен, що взяв його в прокат. Будьте уважні! Через забутий елемент спорядження ви можете втратити можливість участі у змаганнях! Додаткові поїздки в кемпінг змагань за забутими речами, дуже не бажані, та відбуватимуться тільки за рахунок тих, хто забув спорядження. Це стосується як тих, хто взяли спорядження в прокат, так і тих, хто просто користується транспортними забросками організаторів.

6. ПОДІЛ НА КЛАСИ І КАТЕГОРІЇ. 
Спортсмен під час осінньої сесії Water4All Myhiya 2021 може брати участь тільки в одному класі, за винятком команд на рафтах. Заявити про обраний клас треба при реєстрації. Після реєстрації додатись в ще один клас не можна. 

Каякери-майстри – всі учасники, що впевнено сплавляються по порогах категорії складності 3-5, вміють впевнено виконувати ескімоський переворот, мають за останні два роки досвід сплаву річками та порогами КС 3 і вище.  А також учасники, що мають спортивні звання у веслувальних видах спорту (КМС, МС), брали участь у змаганнях всеукраїнського статусу, займали призові місця в минулі два роки на змаганнях з веслувального слалому, ТВТ та Water4all, та ті учасники, які спираючись на власний досвід у каякінгу та водному туризмі відносять себе до категорії учасників Каяк-майстри.

Каякери-аматори — учасники з досвідом сплавів річками класу 1–3, що володіють базовими навичками веслування та керування човном, без стабільного або зовсім без навичок ескімоського перевороту,  знають техніку безпеки поводження на воді.

Байдарочники —  спортсмени, що використовують для сплаву байдарки 2- та 3-місні поліетиленові, надувні, каркасно-надувні, та мають досвід сплаву річками із порогами класу 2 та вище на байдарках.

Рафтери — команди на рафтах з 4-6 учасників, капітан рафта повинен мати досвід сплаву річками із порогами класу 3 та вище на рафтах, учасники екіпажу знають техніку безпеки поводження на воді.

Пакрафтери — учасники, що мають досвід сплаву річками із порогами класу 2 та вище на пакрафтах.

SUPери —  спортсмени, що використовують для сплаву SUP дошки та мають досвід сплаву річками із порогами класу 2 та вище на SUP.

Dragon SUP – команди з 3-4 спортсменів, що використовують для сплаву дошки SUP-дракони, капітан команди має досвід  сплаву річками із порогами класу 3 та вище на Dragon SUP, учасники екіпажу знають техніку безпеки поводження на воді.

Жінки та діти - в будь-якому класі отримують окремий залік, за умови якщо є не менше 5 жіночих або дитячих екіпажів в даному класі.

РЕЗУЛЬТАТИ. Сумарний індивідуальний результат кожного учасника Water4All буде рахуватися по сумі місць зайнятих у всіх дисциплінах. 
Результати дисциплін Фрістайл, Defile, Pinball не включаються у загальний залік.
У разі коли сума місць декількох учасників рівна, перевагу отримує спортсмен, що краще виступив у Індивідуальній Гонці.
Після здвоєних місць йде не наступне місце, а через одне, наприклад, після двох 4-х місць йде 6-те, а не 5-те.

7. ГРАФІК ЗМАГАНЬ:
13 жовтня (середа)
19:00. Організований трансфер учасників з Києва. Виїзд зі станції метро Теремки (Парковка магазину Велика Кишеня). Контакт відповідального за виїзд організатора компанії "4 сторони" додатково надається тим, хто замовив і оплатив трансфер.

14 жовтня (четвер)
12:00-13:00. Реєстрація (видача стартових номерків) у кемпі Зелена Черепаха
12:30-13:00. Виїзд мікроавтобусів організаторів на старт, до яких можна приєднатись, якщо у вас нема свого трансферу.
13:30. Брифінг на старті – у Первомайську https://goo.gl/maps/W4thjEmgUkSHTkPPA
14:00. Перегони Water4All по маршруту Первомайськ – Інтеграл, 8 км, для всіх човнів. Фініш на Інтегралі по торканню фінішного буйка https://goo.gl/maps/Rxkfmk26do3ZCDUC9
16:00. Семінар з рятувальних робіт на Інтегралі від команди TURE. Семінар розпочинається через 30 хв. після фінішу останнього екіпажу гонки.

15 жовтня (п’ятниця)
09:30. Перегони Big Turtle Island на SUP та для бажаючих учасників на морських каяках. Старт та фініш – пляж кемпу Зелена Черепаха. Напрямок проходження радіальної дистанції «по годинниковій стрілці». Дистанція 3 км.
10:30. Індивідуальна гонка, по 1 спробі, для всіх човнів. Старт гонки на правому березі https://goo.gl/maps/tigYAB8i3KjSegR1A , фініш на Інтегралі. Штраф за невзяття буйка +50 секунд. Фініш по торканню фінішного буйка
15:00. Water4all Крос (на вибування) для всіх човнів. Старт та фініш ті самі, що на індивідуальній гонці. Штраф за невзяття буйка – вибуття у заїзді (DNF). Формування хітів першого заїзду проводять організатори на точці старту з бажаючих учасників. Формування хітів 2-3 заїзду проводять організатори на точці старту з переможців у першому заїзді.
Увага! Якщо індивідуальна гонка завершиться пізніше 15:00, Water4all Крос проводитись не буде.

16 жовтня (субота)
09:00. Реєстрація та отримання стартових номерів в кемпі Зелена Черепаха (для тих, хто ще не отримав номерок для участі у Water4all).
09:30. Передстартовий брифінг учасників у кемпінгу "Зелена Черепаха". Учасники можуть залишити сумку зі своїми теплими речами у альтанці організаторів, ці сумки будуть доставлені на фініш гонки.
10:00. Старт марафона Gard Race 44 км для всіх човнів.
Піт-стоп 47.836948, 31.115750 https://goo.gl/maps/AsmgjyRC5HCBmsMWA 
Точка Піт-стопу – також є точкою дострокового закінчення маршруту, з якої буде організований трансфер назад у кемпінг. Учасники, що припливають на Піт-стоп пізніше 15:00(!!!), повинні закінчити проходження дистанції.
Місце фінішу 47.738361, 31.192806 https://goo.gl/maps/pxJS3tcVM3dU4DfT6  
до 18:00 завершення змагального етапу. З місця фінішу буде організований трансфер для учасників у кемпінг, по мірі наповнюваності буси будуть відправлятись в Мигію. Можливо доведеться чекати, поки буси всіх розвезуть, тому важливо взяти теплі речі на фініш.
21:00 Паті у кемпі

17 жовтня (неділя)
10:00. Брифінг фанової гонки Pin Ball на місці старту https://goo.gl/maps/6tppErhmjwifiYh46 
Формування команд по 3 спортсмени. Команди отримують свій м’яч. У фановій гонці Pin Ball можуть взяти участь каякери, SUPери та пакрафтери.
10:30. Старт Pin Ball на Запорізькому порозі, фініш на Інтегралі. Фінішом гонки є проходження всіх трьох учасників зі своїм м’ячем через створ воріт на березі.
13:30 Нагородження у кемпі Зелена Черепаха.

Інформація для учасників змагань Gard Race!
 • Для участі у змаганнях обов’язковим спорядженням учасника є:
 • Рятувальний жилет або ліш+жилет у класі SUP
 • Шолом
 • Одяг відповідно до погоди та температури води
 • Надійне якісне взуття. Відповідно до погоди та температури води
 • Свисток
 • Ніж
 • Гермомішок
 • Заряджений телефон
 • Повербанк для телефону
 • Ліхтарик
 • Вода 1.5л на особу
 • Ізофолія

Карта маршруту. Дистанція 44 км https://www.google.com/maps/@47.8368677,31.1153912,15z/data=!4m2!6m1!1s10Lx6GGjNi3t2Fsu4VmWr64qHkB-cIdn8

Місце старту 48.029964, 30.959832 https://goo.gl/maps/6tppErhmjwifiYh46

Піт-стоп 47.836948, 31.115750 https://goo.gl/maps/AsmgjyRC5HCBmsMWA
Точка Піт-стопу –є точкою дострокового закінчення маршруту, з якої буде організований трансфер назад у кемпінг. Учасники, що припливають на Піт-стоп пізніше 15:00, повинні закінчити проходження дистанції.

Місце фінішу 47.738361, 31.192806 https://goo.gl/maps/pxJS3tcVM3dU4DfT6
З місця фінішу буде організований трансфер для учасників у кемпінг, по мірі наповнюваності буси будуть відправлятись в Мигію.

Запишіть собі телефони, за якими дзвонити під час гонки, у разі потреби
Антон Федоренко 098 982 63 98
Берловський Валерій 096 956 74 60

Відео додаток до прокладеного раніше треку перегонів Gard Race https://www.facebook.com/kyivkayaks/posts/2918136605132809

8. НАГОРОДЖЕННЯ:
Переможці етапів змагань нагороджуються пам’ятними медалями та/або призами від спонсорів.

9. ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
Суддівська колегія змагань залишає за собою право відмовити у використанні будь-якого елементу спорядження, а також не допустити або відмовити в участі у змаганнях будь-якому спортсмену на власний розсуд.
Спортсмени, які виявили неповагу до суддів та організаторів змагань теж будуть дискваліфіковані.
Спортсмени, які порушили вище згадані правила, будуть негайно дискваліфіковані та не будуть допущені до участі в змаганнях WATER4ALL в майбутньому.

10. ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
обов'язкові до ознайомлення та виконання
1. Відповідально поставитись до вибору і підготовки спорядження.
2. Ретельно перевірити водне спорядження на готовність до використання.
3. Обов’язково використовувати засоби безпеки (рятувальний жилет, шолом) під час змагання. Організатори мають право не допустити до змагання учасника у неякісному (на думку організаторів) спорядженні.
4. Ознайомитись із технікою експлуатації спорядження, що орендуєте.
5. Бути фізично готовими до екстремальних навантажень.
6. За наявності індивідуальних захворювань, старих травм повідомити завчасно про це організаторів і подбати про наявність відповідних медикаментів.
7. Дотримуватись програми змагання згідно з інструкціям, наданими організаторами.
8. У разі необхідності надати допомогу іншим учасникам змагання.
9. Дотримуватись загальних правил техніки безпеки й поведінки на воді.
10. Увага! Учасник при проходженні траси повинен бути у манішці зі стартовим номером, учасник без стартового номеру на трасу не допускається.
Якщо ви проходити трасу не на залік, для тренування, просто пропливаєте поруч, обов'язково потрібно підняти манішку!!!

11. Прокат човнів / спорядження, трансфери
Необхідне спорядження можна взяти в прокат у клубі KIEVKAYAKS. Бронювання спорядження та послуг кемпу через форму-реєстрації та за тел. 050-411-98-28

Вартість послуг кемпіну "Зелена Черепаха":
 • Проживання у кемпінгу  - 130 грн./ніч
 • Прокат намету 2-3-х місц. – 100 грн./ніч
 • Прокат спальника –90 грн./ніч
 • Прокат каремата – 30 грн./ніч
 • Харчування у кемпі - 120 грн. з ос. за прийом
 • Трансфер Київ-Мигія-Київ - 750 грн. Виїзд з Київа 13.10 о 19:00
 • Доставка човна Київ-Мигія-Київ - 400 грн.
Стежте за інформацією на сайті kievkayaks.com та беріть участь в обговоренні на сторінці змагань у фейсбуці.

Історія змагань Water4All:
1. 2008 рік річка Прут
2. 19-20 жовтня 2013 Гірський Тікич звіт, результати, фотоальбом
3. 19-20 квітня 2014 Мигя фотоконкурс, фотоальбом 1, фотоальбом 2
4. 11-12 жовтня 2014 Гірський Тікич результати каяікнг, результати САП, звіт
5. 11-12 квітня 2015 Мигія результати, фотоальбом, звіт , звіт на blog.turmir.com, фотоальбом на blog.turmir.com, стаття в журналі "Мандри" ст.22
6. 10-11 жовтня 2015 Мигія результати
7. 9-10 квітня 2016 Мигія результати, фотоальбом
8. 14-16 жовтня 2016 Мигія результати, фотоальбом
9. 15-17 квітня 2017 Мигія результати
10. 14-16 жовтня 2017 Мигія Х результати, фотоальбом
11. 07-09 квітня 2018 Мигія результати, фотоальбом
12. 13-15 жовтня 2018 Мигія результати, фотоальбом
13. 12-14 жовтня 2019 Мигія результати, фотоальбом
14. 17-18 жовтня 2020 Мигія, 49 учасників, результатифотоальбом
15. 5-6 червня 2021 Прут регламентвідеофб-івент
16. 14-17 жовтня 2021 Мигія, 76 учасників, результатифб-івентфотоальбом