Water4All 2019 Autumn Session - Мигія
Змагання з екстремального сплаву по бурхливій воді
12-14.10.2019 с. Мигія Миколаївська обл. 

змагання Water4all

12-14 жовтня в бочках, на хвилях та в порогах Південного Бугу, серед гранітних скель, відбудуться щорічні змагання з екстремального сплаву по бурхливій воді:
"Water4All 2019 Autumn Session - Мигія"

Учасники отримають:  

• 3 дні відмінного сплаву   
• тренування з кращими каякерами України  
• різноманітні дисципліни змагань  
• фанові конкурси  
• каякерську вечірку  
• круті дизайнерські медалі

Для реєстрації необхідно заповнити форму-заявку на участь в змаганнях
Для замовлення бронювання човнів, трансферу та проживання потрібно заповнити форму бронювання
Обговорення на офіційній сторінці змагань на facebook.com/Water4allMyhiya

Спонсори і партнери змагань:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ: 


Water4All 2019 Autumn Session - Мигія

Організатори змагань:
Каяк-портал Kievkayaks.com
Туристична компанія «4 сторони»

Координатори проекту: 
Антон Федоренко 098 982 63 98 (організаційні питання)
Офіс 4 сторони 050 411 98 28 (проїзд, проживання, харчування, прокат)

1. Місце проведення:
Україна, Миколаївська область, с. Мигія, ріка Південний Буг. 

2. Дати проведення:
12-14 жовтня 2019 року.

 
3. Мета та завдання:
Залучення усіх бажаючих до занять каякінгом та екстремальними видами сплаву та спорту, пропаганда здорового способу життя.
Визначення найсильніших спортсменів водників.
Популяризація сплаву бурхливою водою в Україні.
Популяризація сплаву на САП в Україні.
Пропаганда еко туризму в Україні. 
Розвиток та пропаганда спортивної та екстремальної відео та фото зйомки.

4. Нагородження переможців:
Переможці етапів змагань нагороджуються пам’ятними медалями та/або коштовними призами від спонсорів.

5. Місце розміщення учасників та організаторів:
Місце розміщення учасників – кемпінг «Зелена Черепаха» в с. Мигія або самостійний кемпінг на березі Південного Бугу (НПП "Бузький Гард").
Місце розміщення штабу організаторів – кемпінг «Зелена Черепаха» в с. Мигія Зелена Черепаха на гугл карті

6. Правила змагань:
РЕЄСТРАЦІЯ. Всі учасники зобов'язані подати заявку на участь у змаганнях заповнивши  форму заявки на участь в змаганнях або під час реєстрації на змагання 09:00-11:00, 12 жовтня у штабі організаторів.
Примітка: Серія, номер паспорта та дата народження в формі реєстрації необхідні для оформлення страхового полісу. 
Організатори страхують тільки тих учасників, що зареєструвалися та надали свої дані для оформлення страхового полісу до 12:00 часу, 11-го жовтня.
Учасниками змагань є каякери, каноїсти, катамаранщики, рафтери, байдарочники, SUPери та інші Водні Туристи, що подали заявки та сплатили стартовий внесок не пізніше 12:00 11-го жовтня (450 грн., ця сума включає в себе екстремальне страхування) або зареєструвались на місці у штабі організаторів (550 грн. для тих, хто не зареєструвався онлайн та/або не сплатив внесок заздалегідь). 
Для учасників тільки у класі рафт-6 стартовий внесок складає 250 грн./з особи (стартовий пакет отрімує кожен учасник).
При реєстрації на місці вноситься застава за стартовий номер в розмірі 200 грн., що повертається при поверненні номера.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ. Кожен учасник змагань повинен володіти базовими вміннями спортивного веслування в тому класі човнів на яких він планує брати участь (каяках, байдарках, SUP, рафтах та інших) та вміти плавати. Для всіх каякерів, необхідною умовою участі в категоріях майстри та про є технічний прийом «ескімоський переворот».
Змагання у класі каяк проводяться на будь-яких поліетиленових човнах, що широко використовуються для сплаву бурхливою водою, довжиною до 3-х метрів. Кожен каяк повинен комплектуватися непотоплюваними ємностями. 
Кожен учасник повинен бути екіпірований якісним та надійним рятівним жилетом та захисним шоломом. Організатори змагань мають право не допустити до змагань учасника у не якісному (на думку організаторів) спорядженні. 
У зв’язку з тим, що участь у змаганнях пов’язана з підвищеним ризиком для атлетів, кожен учасник повністю сам відповідає за своє життя та здоров’я, про що розписується при реєстрації.
Під час проходження дистанції спортсменам категорично забороняються будь-які дії, що можуть спричинити травмування інших учасників! А саме: бити руками або веслом, навмисне перевертати човни інших учасників, навмисне заважати старту чи проходженню дистанції іншими атлетами та ін.
Увага! Спорядження видається в прокат в кемпінгу під відповідальність спортсменів, слідкувати за його доставкою на місце проведення змагань та контролювати повернення в кемпінг мусить сам спортсмен, що взяв його в прокат. Будьте уважні! Через забутий елемент спорядження ви можете втратити можливість участі у змаганнях! Додаткові поїздки в кемпінг змагань за забутими речами, дуже не бажані, та відбуватимуться тільки за рахунок тих, хто забув спорядження. Це стосується як тих, що взяли спорядження в прокат, так і тих, хто просто користується транспортними забросками організаторів.

ПОДІЛ НА КЛАСИ І КАТЕГОРІЇ. Спортсмен під час осінньої сесії Water4All Myhiya 2019 може на свій розсуд обрати кількість класів, в яких брати участь. Головне самостійно продумати навантаження та яким чином не замерзнути між спробами та класами. Заявити про обрані класи треба при реєстрації, щоб судді чітко розуміли кількість учасників в тому чи іншому класі. Після реєстрації додатись в ще один клас не можна. Зверніть увагу, що учасник, котрий обере тільки один клас, проведе на воді у рамках змагань десь 10 хв. за день, але це можуть бути найпродуктивніші 10 хв. А інший учасник може обрати для себе "Спробувати ВСЕ!" і виступатиме у всіх класах. Поки що ми ніяк не обмежуємо кількість класів для кожного окремого учасника.

На виступ кожного класу на кожній дисципліні виділено обмежений час, розклад виступу по класах буде приведений пізніше окремим додатком. Подовжуватись час не буде. Якщо спортсмен або екіпаж встигли зробити тільки одну спробу, і часу на другу не залишилось, то в залік йде тільки перша спроба.

ПРО (каяк) - всі учасники, що мають у веслувальних видах спорту спортивні звання (КМС, МС), спортивну освіту, навчались в спортивних інтернатах, брали участь у змаганнях всеукраїнського (всереспубліканського) статусу, займали призові місця в минулі два роки на змаганнях з веслувального слалому, ТВТ та в загальному заліку на Water4all, та ті учасники, які спираючись на власний досвід у каякінгу та водному туризмі оцінюють себе як еліту та відносять себе до категорії учасників ПРО.

Майстри (каяк) - всі учасники, що впевнено сплавляються по порогах категорії складності 3, вміють впевнено виконувати ескімоський переворот, мають за останні два роки досвід сплаву річками та порогами КС 3 і вище, але ще не можуть себе віднести до ПРО. Перехід з Майстрів до категорії ПРО - це показник результативності спортсмена та велика честь.

Аматори (каяк) - новачки, початківці, учасники без досвіду сплаву бурхливою водою, без стабільного або зовсім без навичок ескімоського перевороту.

Рафтери та Байдарочники - поки що винесенні в одну окрему категорію через нечисленність на змаганнях Water4All Myhiya, обов'язково рознесемо ці класи по різних категоріях в майбутньому.

SUPери - спортсмени, що використовують для сплаву SUP дошки. Поки що непередбачено розподілу на Про, Майстрів та Аматорів. В майбутньому це буде зроблено.

Жінки - в будь-якому класі отримують окремий залік, за умови якщо є не менше 5 учасниць або жіночих екіпажів в даному класі.

РЕЗУЛЬТАТИ. Сумарний індивідуальний результат кожного учасника буде рахуватися по сумі місць зайнятих у всіх дисциплінах. Головним для учасника визнається той клас в якому учасник виступав як в технічних дисциплінах так і в перегонах (короткій та довгій гонках).
Наприклад, якщо учасник в Індивідуальних Перегонах та на Рятувальних Роботах чи Каяк Кросі виступав на каяку та на SUP дошці, а на Коротких та Довгих перегонах на SUP дошці - то Сумарний Індивідуальний Результат буде порахований по сумі місць зайнятих в класі SUP, та якщо учасник в Індивідуальних Перегонах та на Рятувальних Роботах виступав на каяку, а на Коротких та Довгих перегонах на SUP дошці, для нього Сумарний Індивідуальний Результат не може бути порахований. 
Результати дисциплін Фрістайл та Defile не включаються у загальний залік.
У разі коли сума місць декількох учасників рівна, перевагу отримує спортсмен, що краще виступив у Слаломі (Індивідуальній Гонці).
Після здвоєних місць йде не наступне місце, а через одне, наприклад, після двох 4-х місць йде 6-те, а не 5-те.

7. Графік змагань:
П’ятниця (11.10.2019)
19:00. Організований трансфер учасників з Києва. Виїзд зі станції метро Теремки (Парковка м-ну Велика Кишеня). Контакт відповідального за виїзд організатора компанії "4 сторони" додатково надається тим, хот замовив і оплатив трансфер.

Субота (12.10.2019)
09:00-11:00 Реєстрація та отримання Стартових пакетів та номерів, проходить у штабі організаторів в кемпі "Зелена Черепаха".
11:00-11:30 Передстартовий брифінг учасників у кемпінгу "Зелена Черепаха" на березі річки Південний Буг. 
12:30 Крос! Запланована локація - поріг Млинний [ГЕС попередньо затвердив неофіційно таку можливість] (каяк, SUP, рафт, каяк-двійка)
16:00 Defile&NoBoatRace&Freestyle для каяків, SUP, рафтів, байдарок [поріг Інтеграл] (каяк, SUP, рафт, каяк-двійка). Не входить у Загальний залік.
20:00 Вечір кіно [кемп Зелена Черепаха]

Неділя (13.10.2019)
11:00 Індивідуальна гонка [поріг Млинний] (каяк, SUP, рафт, каяк-двійка)
15:00 Массова Гонка із загальним стартом [поріг Грушівський - поріг Інтеграл] (каяк, SUP, рафт, каяк-двійка)
16:00 Pinball Race [поріг Запорізький- поріг Інтеграл] (каяк, SUP). Не входить у Загальний залік.
21:00 Вечірка!!! Із костюмами та баром [кемп Зелена Черепаха]

Понеділок (14.10.2019) 
11:00 Нагородження. 
15:00 Виїзд у Київ організованого трансферу "4 сторони" у Київ.

НАГОРОДЖЕННЯ. Медалями будуть нагородженні учасники, що займуть призові місця відповідно до Сумарного Індивідуального Результату в одному класі. Тобто одна й та сама людина не може розраховувати на медалі в декількох класах, але має право виступити і гідно себе показати в усіх класах.
Суддівська колегія змагань залишає за собою право відмовити у використанні будь-якого елементу спорядження, а також не допустити або відмовити в участі у змаганнях будь-якому спортсмену на власний розсуд.
Спортсмени, які виявили неповагу до суддів та організаторів змагань теж будуть дискваліфіковані.
Спортсмени, які порушили вище згадані правила, будуть негайно дискваліфіковані та не будуть допущені до участі в змаганнях WATER4ALL в майбутньому.

Необхідне спорядження можна взяти в прокат у клубі KIEVKAYAKS
Стежте за інформацією на сайті kievkayaks.com та беріть участь в обговоренні на сторінці змагань у фейсбуці.
Послуги кемпінгу, харчування, трансфер у Кемпінгу "Зелена Черепаха" через форму бронювання та за тел. 050-411-98-28

Вартість послуг кемпіну "Зелена Черепаха":
  • Проживання у кемпінгу  - 90 грн./ніч
  • Прокат намету 2-3-х місц. – 90 грн./ніч
  • Прокат спальника – 80 грн./ніч
  • Прокат каремата – 20 грн./ніч
  • Харчування у кемпі - 100 грн. з ос. за прийом
  • Трансфер Київ-Мигія-Київ - 750 грн. Виїзд з Київа пт 11.10 у 19:00
  • Доставка човна Київ-Мигія-Київ - 300 грн.
Історія змагань Water4All:
1. 2008 рік річка Прут
2. 19-20 жовтня 2013 Гірський Тікич звіт, результати, фотоальбом
3. 19-20 квітня 2014 Мигя фотоконкурс, фотоальбом 1, фотоальбом 2
4. 11-12 жовтня 2014 Гірський Тікич результати каяікнг, результати САП, звіт
5. 11-12 квітня 2015 Мигія результати, фотоальбом, звіт , звіт на blog.turmir.com, фотоальбом на blog.turmir.com, стаття в журналі "Мандри" ст.22
6. 10-11 жовтня 2015 Мигія результати
7. 9-10 квітня 2016 Мигія результати, фотоальбом
8. 14-16 жовтня 2016 Мигія результати, фотоальбом
9. 15-17 квітня 2017 Мигія результати
10. 14-16 жовтня 2017 Мигія Х результати, фотоальбом
11. 07-09 квітня 2018 Мигія результати, фотоальбом
12. 13-15 жовтня 2018 Мигія результати, фотоальбом
13. 12-14 жовтня 2019 Мигія результати, фотоальбом