Water4All 2018 Autumn Session Myhiya!

Змагання з екстремального сплаву по бурхливій воді!

12-15.10.18 с. Мигія Миколаївська обл. 

Water4all2018LOGO.jpg

 13, 14 та 15-го жовтня в бочках, на хвилях та в порогах Південного Бугу, серед гранітних скель відбудуться щорічні змагання з екстремального сплаву по бурхливій воді:

"Water4All 2018 Autumn Session  - Мигія"

Учасники отримають: 
• 3 дні відмінного сплаву  
• тренування з кращими каякерами України 
• різноманітні дисципліни змагань 
• фанові конкурси 
• каякерську вечірку 
• круті дизайнерські медалі

Для реєстрації необхідно заповнити форму заявки на участь в змаганнях

Обговорення змагань на форумі Kievkayaks

Спонсори і партнері змагань:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ: 

Water4All 2018 Autumn Session Myhiya!

Організатори змагань:

Координатори проекту: 

Антон Федоренко 098.9826398 (організаційні питання)

Офіс 4 сторони 050 411 98 28 (проїзд, проживання, харчування, прокат)

1. Місце проведення:

Україна, Миколаївська область, с. Мигія, ріка Південний Буг. 

2. Дати проведення:

12-15 жовтня 2018 року.

3. Мета та завдання:

Залучення усіх бажаючих до занять каякінгом та екстремальними видами сплаву та спорту, пропаганда здорового способу життя.

Визначення найсильніших спортсменів водників.

Популяризація сплаву бурхливою водою в Україні.

Популяризація сплаву на САП в Україні.

Пропаганда еко туризму в Україні. 

Розвиток та пропаганда спортивної та екстремальної відео та фото зйомки.

4. Нагородження переможців:

Переможці етапів змагань нагороджуються пам’ятними грамотами та/або коштовними призами від спонсорів.

5. Місце розміщення учасників та організаторів:

Місце розміщення учасників – кемпінг «Зелена Черепаха» в с. Мигія або самостійний кемпінг з самостійним харчуванням на березі Південного Бугу (НПП "Бузький Гард").

Місце розміщення штабу організаторів – кемпінг «Зелена Черепаха» в с. Мигія (координати гугл)

6. Правила змагань:

РЕЄСТРАЦІЯ. Всі учасники зобовязані подати заявку на участь у змаганнях заповнивши  форму заявки на участь в змаганнях або під час реєстрації на змагання 9:30-10:30, 13 жовтня у штабі організаторів.

Заявка на участь у змаганнях!

Примітка: Серія, номер паспорта та дата народження в формі реєстрації необхідні для оформлення страхового полісу. 

Організатори страхують тільки тих учасників, що зареєструвалися та надали свої дані для оформлення страхового полісу до 12:00 часу, 10-го жовтня.

Учасниками змагань є каякери, каноїсти, катамаранщики, рафтери, байдарочники, SUPери та інші Водні Туристи, що подали заявки та сплатили стартовий внесок не пізніше 12:00 10-го жовтня (450 грн., ця сума включає в себе екстремальне страхування) або зареєструвались на місці у штабі організаторів (550 грн. для тих, хто не зареєструвався онлайн та/або не сплатив внесок заздалегідь). При реєстрації на місці вноситься застава за стартовий номер в розмірі 200 грн., що повертається при поверненні номера.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ. Кожен учасник змагань повинен володіти базовими вміннями спортивного веслування в тому класі човнів на яких він планує брати участь (рафтах, байдарках, катамаранах, SUP, каное та інших) та вміти плавати. Для всіх каякерів, необхідною умовою участі в категоріях майстри та про є технічний прийом «ескімоський переворот».

Змагання проводяться на будь-яких поліетиленових човнах, що широко використовуються для сплаву бурхливою водою, довжиною до 3-х метрів. Кожен учасник повинен бути екіпірований якісним та надійним рятівним жилетом та захисним шоломом. Кожен каяк повинен комплектуватися непотоплюваними ємностями. Організатори змагань мають право не допустити до змагань учасника у не якісному (на думку організаторів) спорядженні. 

У зв’язку з тим, що участь у змаганнях пов’язана з підвищеним ризиком для атлетів, кожен учасник повністю сам відповідає за своє життя та здоров’я, про що розписується при реєстрації.

Під час проходження дистанції спортсменам категорично забороняються будь-які дії, що можуть спричинити травмування інших учасників! А саме: бити руками або веслом, навмисне перевертати човни інших учасників, навмисне заважати старту чи проходженню дистанції іншими атлетами та ін.

Увага! Спорядження видається в прокат в кемпінгу під відповідальність спортсменів, слідкувати за його доставкою на місце проведення змагань та контролювати повернення в кемпінг мусить сам спортсмен, що взяв його в прокат. Будьте уважні! Через забутий елемент спорядження ви можете втратити можливість участі у змаганнях! Додаткові поїздки в кемпінг змагань за забутими речами, дуже не бажані, та відбуватимуться тільки за рахунок тих, хто забув спорядження. Це стосується як тих, що взяли спорядження в прокат, так і тих хто просто користується транспортними забросками організаторів.

ПОДІЛ НА КЛАСИ І КАТЕГОРІЇ. Спортсмен під час осінньої сесії Water4All Myhiya 2018 може на свій розсуд обрати кількість класів, в яких брати участь. Головне самостійно продумати навантаження та яким чином не замерзнути між спробами та класами. Заявити про обрані класи треба при реєстрації, щоб судді чітко розуміли кількість учасників в тому чи іншому класі. Після реєстрації додатись в ще один клас не можна. Зверніть увагу, що учасник, котрий обере тільки один клас, проведе на воді у рамках змагань десь 10 хвилин за день, але це можуть бути найпродуктивніші 10 хв. А інший учасник може обрати для себе "Спробувати ВСЕ!" і виступатиме у всіх класах. Поки що ми ніяк не обмежуємо кількість класів для кожного окремого учасника.


На виступ кожного класу на кожній дисципліні виділено обмежений час (60 хвилин), розклад виступу по класах буде приведений пізніше окремим додатком. Подовжуватись час не буде. Якщо спортсмен або екіпаж встигли зробити тільки одну спробу, і часу на другу не залишилось, то в залік йде тільки перша спроба.


ПРО (каяк) - всі учасники, що мають у веслувальних видах спорту спортивні звання (КМС, МС), спортивну освіту, навчались в спортивних інтернатах, брали участь у змаганнях всеукраїнського (всереспубліканського) статусу, займали призові місця в минулі два роки на змаганнях з веслувального слалому, ТВТ та в загальному заліку на Water4all, та ті учасники, які спираючись на власний досвід у каякінгу та водному туризмі оцінюють себе як еліту та відносять себе до категорії учасників ПРО.


Майстри (каяк) - всі учасники, що впевнено сплавляються по порогах категорії складності 3, вміють впевнено виконувати ескімоський переворот, мають за останні два роки досвід сплаву річками та порогами КС 3 і вище, але ще не можуть себе віднести до ПРО. Перехід з Майстрів до категорії ПРО - це показник результативності спортсмена та велика честь.


Аматори (каяк) - новачки, початківці, учасники без досвіду сплаву бурхливою водою, без стабільного або зовсім без навичок ескімоського перевороту.


Рафтери, Катамаранщики та Байдарочники - поки що винесенні в одну окрему категорію через нечисленність на змаганнях Water4All Myhiya, обов'язково рознесемо ці класи по різних категоріях в майбутньому.

SUPери - спортсмени, що використовують для сплаву SUP дошки. Поки що непередбачено розподілу на Про, Майстрів та Аматорів. В майбутньому це буде зроблено.

Жінки - в будь якому класі отримують окремий залік, за умови якщо є не менше 5 учасниць або жіночих екіпажів в даному класі.

РЕЗУЛЬТАТИ. Сумарний індивідуальний результат кожного учасника буде рахуватися по сумі місць зайнятих у всіх дисциплінах. Головним для учасника визнається той клас в якому учасник виступав як в технічних дисциплінах так і в перегонах (короткій та довгій гонках)

Наприклад, якщо учасник в Індивідуальних Перегонах та на Рятувальних Роботах чи Каяк Кроссі виступав на каяку та на SUP дошці, а на Коротких та Довгих перегонах на SUP дошці - то Сумарний Індивідуальний Результат буде порахований по сумі місць зайнятих в класі SUP, та якщо учасник в Індивідуальних Перегонах та на Рятувальних Роботах виступав на каяку, а на Коротких та Довгих перегонах на SUP дошці, для нього Сумарний Індивідуальний Результат не може бути порахований.


У разі коли сума місць декількох учасників рівна, перевагу отримує спортсмен, що краще виступив у Слаломі (Індивідуальній Гонці).

Після здвоєних місць йде не наступне місце, а через одне, наприклад, після двох 4-х місць йде 6-те, а не 5-те.


7. Графік змагань:


П’ятниця (12.10.2018):

19:00 Організований компанією “4 сторони” трансфер учасників з Києва. Виїзд зі станції метро Видубичі (Парковка м-ну Фуршет). Контакт організатора, відповідального за виїзд додатково надається тим, хот замовив і оплатив трансфер.


Субота (13.10.2018):

10:00-12:00 Реєстрація на місці. Отримання Стартових пакетів та номерів.
12:30 Передстартовий брифінг учасників у кемпінгу "Зелена Черепаха" на березі річки Південний Буг. На брифінгу треба бути з човном та зі спорядженням готовим до старту за 30 хв.

Запланована ділянка: кемпінг "Зелена Черепаха”- поріг “Інтеграл”

13:00 Коротка гонка .
13:30 Крос! Перше коло для каяк аматорів. Старт перед порогом Інтеграл, з під Гряди!
14:00 Крос! Перше коло для SUP, катамаранів, рафтів, байдарок та каяків про та майстрів. Старт з самого верху Запорізького порогу.
15:30 Майстер Класс по White Water Sup від Бабієнко Андрія. 
16:00 Фрістайл та Defile для каяків, SUP, катамаранів, рафтів, байдарок.
17:00 Майстер Клас по фрістайлу на бурній воді від Дудкова Олексія. Вільне катання.
21:00 - Конкурс Презентацій своїх White Water пригод, сюжетів, подорожей, спорядження, організацій, лімітований по часу з обов’язковим фото та/або відео рядом на великому екрані просто неба. 

Задача: цікаво, цінно та познавально презентувати в межах 10 хв. (Вибирайте будь який або декілька варіантів) себе як туриста водника, свого Клубу, проведеного туру, проведеного сезону, або розробленого спорядження, або навіть одного сюжету уборки або рятівних робіт. 


Неділя (14.10.2018): 

Запланована ділянка: кемпінг "Зелена Черепаха”- поріг “Інтеграл”
11:00 Слалом для каяк аматорів, 2 спроби.
12:00 Слалом для SUP, катамаранів, рафтів, байдарок та каяків про та майстрів, 2 спроби.
14:00 Крос! Друге коло, фінали для каяк аматорів. Старт перед порогом Інтеграл, з під Гряди!
14:30 Крос! Друге коло, полуфінали, та фінали для SUP, катамаранів, рафтів, байдарок та каяків про та майстрів. Старт з самого верху Запорізького порогу.
16:30 Вільне катання. Майстер класи по фрістайлу з Дудковим Олексієм та Івановим Євгенієм.
21:00 Вечірка. Із костюмами та баром.
Понеділок (15.10.2018)
Запланована ділянка: поріг Млинний/Грушівський - поріг Інтеграл
10:30 Довгі Перегони для всіх.
14:00 Нагородження.
15:00. Виїзд в Київ (трансфер 4 сторони)


Медалями будуть нагородженні учасники, що займуть призові місця відповідно до Сумарного Індивідуального Результату в одному класі. Тобто одна й та сама людина не може розраховувати на медалі в декількох класах, але має право виступити і гідно себе показати в усіх класах.

Суддівська колегія змагань залишає за собою право відмовити у використанні будь-якого елементу спорядження, а також не допустити або відмовити в участі у змаганнях будь-якому спортсмену на власний розсуд.

Спортсмени, які виявили неповагу до суддів та організаторів змагань теж будуть дискваліфіковані.

Спортсмени, які порушили вище згадані правила, будуть негайно дискваліфіковані та не будуть допущені до участі в змаганнях WATER4ALL в майбутньому.

Необхідне спорядження можна взяти в прокат.

Стежте за інформацією на сайті www.kievkayaks.com та беріть участь в обговоренні на форумі!

Послуги кемпінгу, харчування, трансфер у Кемпінгу "Зелена Черепаха"

Історія змагань Water4All: 
1. 2008 рік річка Прут 
2. 19-20 жовтня 2013 Гірський Тікич звітрезультатифотоальбом 
3. 19-20 квітня 2014 Мигя фотоконкурсфотоальбом 1фотоальбом 2 
4. 11-12 жовтня 2014 Гірський Тікич результати каяікнгрезультати САПзвіт 
5. 11-12 квітня 2015 Мигія результатифотоальбомзвіт звіт на blog.turmir.comфотоальбом на blog.turmir.comстаття в журналі "Мандри" ст.22 
6. 10-11 жовтня 2015 Мигія результати 
7. 9-10 квітня 2016 Мигія результатифотоальбом  
8. 14-16 жовтня 2016 Мигія результатифотоальбом 
9. 15-17 квітня 2017 Мигія результати
10. 14-16 жовтня 2017 Мигія Х результатифотоальбом
11. 07-09 квітня 2018 Мигія результатифотоальбом
12. 13-15 жовтня 2018 Мигія