Внимание каяко-парам! Женитесь и отдыхать в пять звезд! 07.Фев.2011

Внимание каяко-парам! Женитесь и отдыхать в пять звезд!

1+1 предстваляє новий телевізійний проект “4-ри весілля”

Весілля планують заздалегідь і кожна наречена вважає цей день особливим… Завдяки новому шоу 1+1 вся Україна побачить твоє незабутнє, казкове, оригінальне весілля! Кожна наречена, учасниця проекту, отримає шанс виграти неповторний п’ятизірковий медовий місяць у найкрасивішому куточку планети! Для того, щоб потрапити на проєкт потрібно лише заповнити анкету перейшовши за наступною адресою  http://www.1plus1.ua/casting/svadba/ та одружитися!

Коротко про проект:
В кожній передачі за романтичну подорож змагатимуться 4-ри нареченні. Наша знімальна група приїздить на кожне весілля почерзі і знімає ваш найщасливіший день! На вашому весіллі будуть присутні також і три інші нареченні, так само як і ви відвідаєте іхні весілля. Після кожного весілля решта учасниць таємно виставляють оцінки. З оцінками наприкінці проекту всі знайомляться відкрито. Переможиця проекту відїзджає із своїм коханим чоловіком у романтичну подорож!
Головним фактором для перемоги є не бюджет весілля, а атмосфера і настрій!!! Весілля необов’язково має бути класичним, європейським. Адже, люди настільки різні. В кожного свої інтереси, уподабання, віра та звичаї.
Ми Ви можете одружуватись на природі, У ВОДІ, у повітрі. Ваш обряд одруження може відбутися згідно з язичницькими, буддистськими, ісламськими або іншими традиціями. Головне аби подія була веселою та яскравою! Отож, якщо ви з вашим нареченим нестандартна пара і плануєте також неповторне весілля, ми із задоволенням покажемо його усій Україні!

Возврат к списку

 
Kievkayaks Vkontakte  Kievkayaks на Facebook   youtube Kievkayaks   Kievkayaks v LiveJournal

 
    Интернет магазин Лодочки    
Rafting Mihiya RapidsПрокат    Всем привет! Сижу чищу флешку. Нашла статью которую написала, но почему-то не забросила на сайт. Наз...
Друзі! Тут нещодавно розвернулася дуже резонансна суперечка у світі великого каякінгу!
Цікава, кори...
Привет, детка!
Вот та осень - с прозрачным небом и запахом пожухлой листвы, которую я так люблю, ...
Це друзі було стрьомно, це довго, це мало наслідки і це було ... зафільмовано!
Якщо Вам цікаво як ц...
Привіт, друзі!
Ну що, підвели підсумки цього року? А не забули туди додати про наші круті змага...
Ще один звіт чайника. Дуже люблю їх читати, тому сам іноді такі пишу ))
Як казали в фільмі Fear...