18.Май.2016

Новини каякінгу від Kievkayaks №51

Beater 2015

Всі люблять спостерігати як когось заварило в бочці, накрило хвилею чи як хтось невдало вибрав лінію, але ніхто не хоче опинятися на місці того каякера. Свіжа підбірка до чого призводять помилки на сплаві.
Wairoa Extreme Race 2016

Кожного року на річці Вайроа, Нова Зеландія, проходить одна з найкращих екстремальних парних гонок. Плечем до плеча участники змагаються поки не залишиться тільки один переможець.


Serrasolses brothers reel 2015

Герд та Аніол Серасолсес, одні з найсильніших каякерів світу. Приємно спостерігати за людьми, які на 100% віддають себе своїй улюбленій справі. 


Lammler Style

Близнюки брати Ламмлери, родом із Норвегії, це ті самі люди, які стають популярними з першого сплаву. Їх божевільні стрибки з 30 метрової висоти та шалений рівень сплаву створюють особливий стиль катання який ні з ким іншим не переплутати.


Demshitz fix my shoulder

Плечі, одна із частин тіла які постійно травмуються і страждають у каякерів. Неправильний гребок, невдале приземлення, різкий рух можуть призвести до вивиху на сплаві. Вчасно надана правильна медична  допомога, можуть запобігти неприємних наслідків. Тож треба піклуватися щоб на сплаві був принаймні один каякер з досвідом надання медичної допомоги.


Возврат к списку

 
Kievkayaks Vkontakte  Kievkayaks на Facebook   youtube Kievkayaks   Kievkayaks v LiveJournal

 
    Интернет магазин Лодочки    
Rafting Mihiya RapidsПрокат    Всем привет! Сижу чищу флешку. Нашла статью которую написала, но почему-то не забросила на сайт. Наз...
Друзі! Тут нещодавно розвернулася дуже резонансна суперечка у світі великого каякінгу!
Цікава, кори...
Привет, детка!
Вот та осень - с прозрачным небом и запахом пожухлой листвы, которую я так люблю, ...
Це друзі було стрьомно, це довго, це мало наслідки і це було ... зафільмовано!
Якщо Вам цікаво як ц...
Привіт, друзі!
Ну що, підвели підсумки цього року? А не забули туди додати про наші круті змага...
Ще один звіт чайника. Дуже люблю їх читати, тому сам іноді такі пишу ))
Як казали в фільмі Fear...