Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Выбрать дату в календареВыбрать дату в календаре

Страницы: 1
Зимові тренування 2016-2017 в теплому басейні КПІ
 
Буду ходити в листопаді раз на місяць, гроші сьогодні перекину.
ХБ на 9-10 липня!, Прогріємось )
 
Чудова вийшла поїздка! Як новачок можу сказати, що бочка була тепла і незла, дозволяла робити спроби сайдсьорфу і недуже грубо гнобила за провтики. Із задоволенням би з"їздила ще - покататися і подивитися на муви крутих райдерів!Всім дякую - всі шикарні )
P.S.Окрема подяка Льоші за швидко зроблене відео і Лєні за можливість покататися в родейнику )
Оренда теплого баса (спорткомплекс КПИ) 2015-2016.
 
Буду
Оренда теплого баса (спорткомплекс КПИ) 2015-2016.
 
Теж сьогодні буду
Оренда теплого баса (спорткомплекс КПИ) 2015-2016.
 
Я думала, тренування по вівторкам (
Оренда теплого баса (спорткомплекс КПИ) 2015-2016.
 
О,добре. Тоді, якщо завтра буде заняття і вільне місце, я прийду.
Оренда теплого баса (спорткомплекс КПИ) 2015-2016.
 
А як там в басейні справи? Вода з"явилася вже? )
Мигеи 31 октября - 1 ноября, еще тепло и солнечно! поехали!
 
Дорога до Комсомольського довга і непроста (особливо остання її ділянка :D ), але завдяки гарній компанії і трешовим фільмам проминає непомітно!
Рада була нарешті побачити ХБ, про яку раніше тільки чула. Помічений не однією мною факт - зверху бочка здається набагато софтовішою і доброзичливішою, ніж коли дивишся на неї вже сидячи в човні з відстані 10 м. Скоріш за все, ізсередини вона взагалі виглядає як паща Кракена, але про це я поки на власному досвіді не дізналася - вистачило траверсування струї за бочкою, де мене і так двічі убрало (ескімос в моєму виконанні зрадливо не спрацював, тож довелося покупатися). Втім, були вдалі траверси і опори, що мене порадувало )
В бочку, як вже написала вище, я цього разу не полізла і особливо не жалкую, бо дізналася про ситуації, які вбивають у людині каякера, і вирішила, що мій внутрішній каякер поки ще занадто маленький, тож треба його трохи виростити і перевірити, легко цього чувака прикінчити чи ні ;) А от тюлень в мені вже виріс великий, жирний і нахабний - його час вбивати! :evil:
Дуже дякую всім за компанію, порятунок, поради і можливість побачити, що може робити ХБ з людьми і люди з ХБ, а також пристрасні танці райдера з бочкою!
Изменено: Olga_M - 04.11.2015 21:47:16
Страницы: 1