Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Выбрать дату в календареВыбрать дату в календаре

Страницы: Пред. 1 2
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Спали цієї ночі найкраще! Зранку потроху зібрались і вирушили далі, хоч бажання зостатись на декілька днів було величезне ;)
Цього дня планували вийти до Бакоти, що успішно й зробили. Проте поспішати було не варто, Бакота зустріла такою кількістю відпочиваючих, шо ми отримали невеличкий переляк))) Зате проблем з оріентаціею ніяких, карти ж бо в нас не було, а ЖіПіЕс забули вдома, то місцеві нас постійно виручали. Вказали нам на пляж з якого вихід на монастир. Прийшовши на пляж трохи полякали місцевих, вискочивши зразу почали варити макарони, адже голодні були як звірі.
Бакотський монастир відвідували по черзі, спочатку я з малими, потім дружина. Скакати з дітьми по горах це ше те задоволення)))
відео
Дружина повернулась пізненько і одразу стало актуальним питання стоянки, всім хто надумае сюди заходити на ночівлю - НЕ ТРЕБА ))) Ми знайшли невеличке місце біля дитячого санаторію "Бакота" і знову спали під відкритим небом. Посеред ночі мене розбудив страшний гвалт, підхопююсь, шукаю спросоня фонарик підсвічую кущі у головах, і шо я бачу? Їжачок від якого шуму як од кабана ;)
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Фото третього дня
Ліворуч ще одне вогнище де спалили гору пластику, щоб звільнити це місце


Така живность через кожні п"ять метрів


погребли по водуот такі мокрі стіни і видивляйтеся, якщо вам знадобицця вода ;)пливемо даліоскільки попала реклама в кадр, то скажу, шо весла і жилети які ми купили, для туристів самое оно ;)Субічтут теж є водавзагалі в цьому місці(Субіч) невеликий оазис, не той, шо група)))щеі щеі ще)тут чудово, та все ж пливемо далідиво стоянкавона жНочували й тут під відкритим небом, але будьте обережні, багато змій!
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Дякую! Тож продовжимо ;)

День третій почався з поповнення водних запасів, оскільки до майже всіх сіл на маршруті велика відстань, забудьте про них ;) Вздовж Дністростровких скель дуже багато мокрих каменів, от біля них і шукайте воду відео
На цей день в нас був запланований захід ще в одне дивовижне місце - це Субіч. Під час огляду, прямо над головою нарвали лісових горіхів(ліщини) та ще трохи поповнили водні запаси. Спека була зачьотна всі ці дні, тож ми з 12:00 і до 15:00 ховалися на березі в тіньочку ;) Такого засраного берега як напроти с.Субіч я не бачив ніколи, люди стоять один в одного на головах, а навколо них гори сміття :evil:
осьо:не знаю, чи можна тут матюкатись, але це просто пиздець!
Тож, люди добрі якшо в вас хватило сили донести повну пляшку і пакет, то не будьте свинями і заберіть пусту, тип більш, шо її можна пожамкать і вона майже не займе місця!
Закінчився цей день дуже добре, знайшли дуже душевну стоянку, без сміття і зроблену з любов"ю ;) відео
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Фото другого дня
Доброго ранку ;)


Дітям канеха скучновато ;)


Скоро можна брати і цьому козаку каяк


Ж/Д міст


Супер-пупер-мега база, з водной горкой і купою арущіх людей))) до речі на ній були помічені 2 вітрильні яхти


одна з них двомачтова "Фея" , на яхті з такою назвою я колись починав перші виходи)))


Врублівці церка на скелі, тут ми трохи зависли, помєдітіровали так сказать


надобраніч
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
День другий почався з невеличкої кріпатури у дружини, та бадьорого настрою у всіх ;) Спали під відкритим небом, до речі палатку ставили лише двічі за весь похід. Комарів немае, і весь той хлам від цих адських животних протягали аж до кінця походу, так ні разу і не скористувавшись. Нам, дітям Кременчуцького і Канівського водосховищ це було дуже дивно ;)
Оскільки тато заздалегідь був проінструктірован товаришем по визначним місцям на маршруті, то планували день виходячи з того, щоб не пропустити нічого цікавого. На другий день був запланований захід в Врублівці, з фото і відео зйомкою, а далі вже скільки осилимо прогрести. Вийшло десь 23км. Це був перший раз коли ми поставили палатку, і не тому, шо холодно чи дощ, а через надмірну кількість сміття. Ми з середнім спалили два мішки пластику але це не допомогло, берег засраний капітально :evil:
відео
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Фото першого дня
авто


сонце то пекуча звездапогребликраевидитато і найменший
мама і середульший
залишки незрозуміло чого
паром

Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Перший раз пишу на форумі, ще й перший раз пишу звіт, прошу тапками не закидувать ;)
Тож почну. Довго не готувалися, забрав дружину з роботи, кинув каяки і поїхали на Камянець. Щоб не мучити дітей зупинились на ніч у с.Висока Піч. Ночували в машині.
Шось нема в мене літературного розмаху, спробую ще раз.

Одного літнього вечора, божевільна українська сімя у складі: тата, мами і двох пришелепкуватих дітей вирушили до славного міста Кам"янець-Подільський. З собою в них були лише два каяки, три спальники, позичена палатка, газова плитка, фотік і камера. Тих читачів, що вже отримали переляк, заспокою, спасжилети і харчі взяли. По прибутті в Кам"янець стало актуальним питання де залишити авто і де скинути лодки, на щастя в тата був місцевий друг, який не взяв трубку до останнього дня походу ;) Тож довелося дзвонити дуже гарному знайомому Андрію з Хмельницького, який до речі є організатором фестивалю "Республіка". Він порадив кинути авто на стоянці біля Автовокзалу, це було дуже доречно, бо всі наші дороги сходилися у цьому місці. Парковка на тиждень разом із вступом у автокооператив обійшлася в 70грн.
Наступна проблема яка виникла, під"їзд до води, тут вже довелося понервувати, після огляду пачки "Біломору", вирішив зробити це в Панівцях, і не помилився. Відвіз лодки і речі, розгрузився, заночували, а вранці відігнав машину на стоянку та повернувся автобусом за 5грн. Це був перший день походу, вирішили йти не напружуючи себе і дітей, та якось ненароком пройшли увесь Смотрич і вирулили аж до району Ленківців, пройшовши 20км.
фото/відео нижче.
далі буде якщо не виженете ;)
відео
Изменено: Олексій - 26.07.2015 16:55:55
Страницы: Пред. 1 2