Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1 2 След.
RSS
Ще раз про фулфейси

Як і раніше не розумію такої популярності фулфейсів серед наших каякерів.
При перегляді наступних кліпів одразу кинулася в очі кількість фулфейсів.

Змагання Little White Salmon Race 2014
Загрузка плеера

Змагання WW Grand Prix етап крікінг

Зверніть увагу що там за пороги і скільки там фулфейсів.

Думаю на учасників варто рівнятися в питаннях каякінгу.

Дэйн вообще свою кепку, походу, не снимает )

фул-фейс придумали сцикуни!!! =)

Прочитал в титрах про 3 место в слаломе у мужиков - Егор. Классный слаломист - он и в Америке классный слаломист.
Только почему-то фамилию переврали, какого-то Иванкиевича приплели.

Андрюх, тема увы не раскрыта.
Ввиду постоянно появляющихся кошмариков на тему оставленных зубов на Черемоше и мельничном, страха камней и отдельных приключений некоторых каякеров, страх понятен.
Было бы круто десяток комментариев от опытных товарищей по подбору шлемов,
и объяснения, что на ХБ например НЕГДЕ убраться так что бы фулфейс помог (ну кроме падения лицом на плиты в пати-угаре конечно )))

Цитата
Алексей пишет:
Ввиду постоянно появляющихся кошмариков на тему оставленных зубов на Черемоше и мельничном, страха камней и отдельных приключений некоторых каякеров, страх понятен.
Тобто на змаганнях каміння немає, пацани безстрашні і тому фулфейси не потрібні?

а так же обратите внимание сколько Sweet, не смотря на их, с первого взгляда, "мягкость" и ненадегу )

макс, світ це - стайл. безпека - ніщо, стиль - все!

Моя история такая: на волне новичковых страхов я взял себе фуллфейс, шред реди, как у всех. Дешево и сердито. Мне казалось это выглядит круто и я даже покатался в нем на лыжах. Много бился головой, но вот на "челюсти" ни одной царапины все ещё нет. Затем, по причине крайнего неудобства его надевания, громоздкости и высокой парусности под водой, я взял Свит Рокер. Да, он стайловый - с козырьком, для лыж так же агонь, все завидуют )

Насчет надеги хз. Слышал, ломают и карбоновые в трех местах. Мне кажется, если уж шлем пустили в серию, то он там каким-то нормам да отвечает и дальше все зависит от каякера, поэтому смело можно брать такой, чтоб "сидел ровно".

Леха, обычно "кошмарики на тему" сопровождаются каментами типа "так он на тренировки не ходил, тренера не слушал и вообще крен не держал как следует", жаль, новички не прислушиваются )

Цитата
SEAL пишет:
Цитата
Алексей пишет:
Тобто на змаганнях каміння немає, пацани безстрашні і тому фулфейси не потрібні?
А варіант, що ці пацани такі круті, що не прибираються "мордой в асфальт", не конає?

Цитата
Maidrax пишет:
А варіант, що ці пацани такі круті, що не прибираються "мордой в асфальт", не конає?
Не конає. Бо:

(складність порогів в кіно * серйозність травми при помилках в порогах з кіно) / рівень крутих каякерів з кіно >>>>> (складність Мигій або Черемошу * серйозність травми при помилках на Мигіях чи Черемоші) / рівень наших початківців

>>>> значить "значно більше"

Мені здається, математика погано працює там, де мова йде про такі суб"єктивні категорії як "складність порогів" та "рівень каякерів" - не впевнений, що прикатаний (хоч і страшний) клас 5 для біоробота можна якось порівнювати з ужасною мєльніцею для людини, яка не вміє вставати.
Мій посил як раз в тому і полягав, що якщо ти плаваєш річки, що відповідають твоєму скілу, то фулфейс тобі не потрібен. А якщо ні - то фулфейс особливо не врятує (і це імхо стосується не лише каякінгу).

не згоден. тут не в рівнях питаннях, а в підходах. коли біоробот бачить поріг на грані, він йде бєшшанно тренується і наступного року його мочить. а новачок коли бачить стрьомний поріг, купує фулфейс і мочить одразу. так швидше.

ми тут порадилися з колєгою і вона мене переконала, що ця розмова не має сенсу, бо "падающєго подтолкні", так в давнину казали. так що можна закривати тему ))

Чого ж закривати. Я висловила свою думку - чого новачки купують фулфейси. Через так звану ілюзію безпеки. Не факт, що фулфейс дійсно забезпечить безпеку там, де б її не забезпечив інший шолом. Але людям здається, що так буде безпечніше. Цікаво послухати що з цього приводу. У мене теж фулфейс. Він дістався мені у спадок. Не впевнена, що тоді я б купила собі фулфейс, мені не подобалось як вони виглядали))
Вже можна виділити мінуси фулфейса, з якими можна жити - заважає забрало, особливо пити воду, а також парусить під водою.

Шлемы, спасы, драйсьюты...
Вот как деды куралесили )))

про дедов - не удержался - http://burnovoding.ru/blog/5622.html (прохождение Башкауса на каркасных байдарках - двойках)

Я плавав у фулфейсі на Пруті, оскільки моя олдова каска була забракована Антоном: "Київські каякери в такому убожестві не плавають, не позорь нас" =)
З недоліків - відчувалась деяка "зашореність огляду, незручно вдягати, треба ретельно регулювати шоб не бовталось, після перших прибирань голова з незвички лягала на корму (добре, що тепер це можна пояснити фіговою каскою а не розкриттям при кілі), а ще - дуже незручно спльовувати воду після оверкілів :evil: (карочє +1 до Макса і Лєни),
З переваг - після одного з прибирань я проїхав злив на кулаках та обличчі лежачи на кормі. Чомусь впевнений, що у своєму олдовому шоломі все закінчилось як мінімум би кривавіше ) Але загалом я прекрасно усвідомлюю, що всі перей*би пов"язані виключно з низьким скілом і купувати фулфейс не планую :o

Надел раз фулл на ЧЧ.
Мнение конечно поверхностное, но чувствовал себя очень уязвимым, так привык полагаться скорее на то что успею встать или спрятаться в краш пзшн, а фул несколько стеснял свободу движений, ну и мешал быстро реагировать на то что происходит вокруг.
---
Свежая мысль: для тех кто уж совсем сомневается в своих скилах можно выпускать карбоновые бочки, реакция на события упадет к нулю, но зато как безопасность то вырастет!!!

А давайте нассмотрим ещё одну крайность: человек покупает дорогое снаряжение, но плавает в прокатном ProfiPlast, убирается, получает в лоб ;) Ну или просто пренебрегает подгонкой шлема к индивидуальному профилю черепной коробки. Планируя бурную воду я бы первым делом купил шлем (лично я сходу купил шлем, юбку, спас).
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)