Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
Использование снаряжения - верните упоры!

Пропала морковка с оранжевого рекона

После поездки в Мигею еще была, а в субботу утром уже не было.

Я на днях узнала, что юзают мое весло которое лежит в хозяйском эллинге. Если не хватает весел для проката, это не значит что нужно брать чужие !!! Странно только, мне казалось что прокатных весел больше чем лодок.
И еще берут мой спас, может в последнее время и редко я катаюсь, но я его одеваю на купальник и не хочу, что бы непонятно кто его одевал.
Изменено: Elen - 07.09.2015 10:38:48

Охххххх. И весел для проката предостаточно, и спасов. Соррри.
Шуганем еще раз.
Димы Барановского весло все время путают с клубным и тоже часто плавает.
А жилет брать из хозяйского могут брать тока те кто тренируются, просьба к тренерам проконтролировать использование только клубной снаряги для тренировок.
Paddle, because I love it!

Друзья, такую каску никто часмо с базы к себе не забирал?

Хтось на базi зняв бедренi упори з помаранчевого проджекта-52. Прохання првернути, або хоча б сказати де вони, сiрi такi подушечки.

Цитата
Maidrax пишет:
Хтось на базi зняв бедренi упори з помаранчевого проджекта-52. Прохання првернути, або хоча б сказати де вони, сiрi такi подушечки.
Здоров. Вони у мене. Але знімав їх не я. Взагалі це повний жах, повідрастали дупи, не влазять, знімають штатні упори і вішають їх депопало! Гербалайф їште!

В Хабітаті їх теж немає.
Егей!!! :)

Цитата
Arij пишет:
В Хабітаті їх теж немає.
З хабітату виймав ще на ватерфолі декілька паралонок (не всі), залишав на передньому сидінні антонового буса, про це попереджав Антона, вже тоді був проплачений черемош, тож домовились що на місце ставити не буду. Подальша їхня доля мені не відома. Інфа про жовтий хабітат 74, у котрого бокові упори з декількох паралонових пластинок під блискавкою, уточнюю, бо може є ще якийсь.
Изменено: zevgen - 23.06.2016 02:14:13

Дякую Антону, упори знайшлись =)

Цитата
zevgen пишет:
З хабітату виймав ще на ватерфолі декілька паралонок (не всі), залишав на передньому сидінні антонового буса, про це попереджав Антона, вже тоді був проплачений черемош, тож домовились що на місце ставити не буду. Подальша їхня доля мені не відома. Інфа про жовтий хабітат 74, у котрого бокові упори з декількох паралонових пластинок під блискавкою, уточнюю, бо може є ще якийсь.
Мова не про пінки. А про самі тканеві упори, їх знімають повністю, виймають з човна та лишають де завгодно.

Порада тренерам, якщо великозадому вони заважають, їх можна послабити і провернути в середину, не треба повністю ремені виймати.

Тоді вони не гублять і їх буде легше поставити назад.
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 2)