Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
RSS
Марафон по ЮБ - 100 км за 2 дні!, Треба їхати по-любе!

Там будуть всі. Всі хто зараз говорить, пише, думає про каякінг. Але не всі з тих хто там буде, зацікавлений в порогах.
Хтось навіть їх боїться.
А тут у нас в Клубі такий потенціал тих хто зацікавлений в порогах й тиша на ФБ і ваще...
https://www.facebook.com/events/1519461264760955/
Друзі, не обов'яково гнать в повну міць, можна просто в кайф прогрести 2 дні, АБОЖ навіть 1 (другий) день.
Але побачити усіх ФБ активистів, поспілкуватись біля багаття, погрести поруч.
Унікальна можливість.
Цього року там буде Дніпро (Ковалєнко Макс з командою), Ізмаїл (Макаров Слава з командою), Запоріжжя (Хвіст з командою)
А нас виходить не буде?

Можна ж поїхати навіть на сплавніках та катнути саму солодку ділянку! Печерські пороги цікаві і епічні по весняній воді!
Тож друзі каякери, може зберемося, поїдемо та пройдемо сотню?

Paddle, because I love it!

+1
Я за навіть погрести з кимось в двійці, бо одиночних каякерів буде багато, а от двійок не буде.

Швидше за все +1, мабуть будуть плюси - найближчим часом визначимось.

Давайте ще плюсів! Я Вас буду годувати, і спати укладати!

+1
Макс

+1 як шаттлманкі. Чим вас годувати? Мівіною?

Я нє брєзгую і мівінкою.
Супчик грибний, картоплю підсмажену в підливі тушоночки, морки та цибульки. Вівсянку на сніданок, та домашнє пиво на вечерю. Я всьо.

Поради щодо участі у марафоні:

Обов'язково у кожного мого зока ЗАРЯДЖЕНИЙ телефон у аквапаку, або гєрмі. Не маєте аквапака -купіть, або просіть у друзів.

Обов'язково 2 літра води та 4-5 снікерсів у кожного на кожний день!

Окрім шолома - бісболка/окуляри - буде сонячно!

Про одяг:

День перший - рівна вода. Зовсім нема сенсу одягати неопреновий гідрокостюм. Буде два обноси, на котрих скоріш за все намокнуть ноги. Їхати чи нє заради цих обносів у гумових чоботях - питання на яке кожен має відповісти сам ) Але взуття має бути зручне та надійне, не можна щоб взуття було загрозою вашому життю. ОЗК та гумові чоботі це потенційна загроза вашому життю.

День другий - плеси та пороги. Пороги можуть бути доволі потужними але нескладні. Недосвідченим йти тільки парами. Може накривати водою, перекидати, клинити каяки. Краще одягнути драйсьют, або неопреновий гідрокостюм. Під костюм обов’яково одягайте м’яку термобілизну. Не використовуйте гідрокостюми з закритими неопреном пахвами та руками, за 50 км греблі будуть жахливі натертості від неопрену.

Погода буде тепла - тому бажано мати можливість куртку розстібнути, зняти.

Хлопчикам що "йдуть на результат" раджу взяти в човен порожню пляшечку з під Nestea! Не доведеться сходити на берег! Все ж таки 4-5-6 годин плисти )

Думаю, що не зайвим буде взяти на воду ліхтарик і на всяк випадок сірники і запальничку для розведення багаття.
Изменено: Chapa - 28.03.2017 11:58:34
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)