Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: Пред. 1 2 3 След.
RSS
Прут 3-4 жовтня!!!

Варіант Б:
Буф семінар на Ірпені (можна і треба кожному!!!) з шашликами і, як варіант, з ночівлею (погода "шепчєт" ;) http://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D1%96)
В неділю можна подивитись разом суперфінал Adidas SickLine ( о 15:00 онлайн трансляція), якщо хтось запропонує місце.
Крім того, перед переглядом змагань можемо здійснити тренувальний заїзд на 30 км довкола труханового острова.

Хто за?
Егей!!! :)

Женя предлагает после буфф-семинара, шашлыки и баню у него ))
Так как буффить имхо лучше всего в Княжичах то это рядом и по дороге Киевлянам.
Уровень воды проверял пару дней назад, для прыжков уровень на срезе был достаточен, заварится внизу сложно - бочки практически нет.

По 30-ке. Это в первую очередб для тех кто хочет участвовать в гонке вокруг Хортицы.
Вокруг Труханова - примерно до 4-х часов. Значит стартонуть надо в 10-00, чтобы потом успеть перебраться на финалы Сиклайна.
Paddle, because I love it!

+ 20 и сонячно ))))))))

Семинар-так семинар.
+1 на план Б.
В воскресной 30- ке не участвую.

В суботу я пас.
Про неділю зараз не можу сказати.
Але сіклайн точно буду дивитися!

Кто хочет побуффить в субботу приходите сегодня подобрать лодки и помочь из привязать.

Прийду близько 18-ї

Для тех кто не понимает что это такое - визуализация )))

Загрузка плеера

я таки не смогу побуфить с вами в субботу, может в баньку доеду..
а в воскресенье +1 на 30ку и соревы смотрим, можем у меня дома

Если че, баня в Тарасовке
По поводу бани и шашлыков решаем завтра на месте
Сегодня на базе буду к 18
Антон, не вяжи сам все, оставь и нам)

-1

Вибачте за дезу, Суперфінал сьогодні :)

Година і ссилка плізззз!!!

Цитата
Любко Гора пишет:
Година і ссилка плізззз!!!
все те ж, але нині, було... зараз на фб є...

Дуже-дуже-дуже дякую новачкам, що не поїхали на буф-семінар!!!
Ми дуже круто потренувались, замість того щоб вмовляти, ловити, заспокоювати і втішати вас. Продовжуйте ігнорувати справді важливі тренування у вельми комфортних умовах, тоді більше будете цінувати відморожені дупи! ;)
Давненько не отримував такого задоволення.
Дякую тим, хто були!!!
Оленко, запость, будь ласка, кілька гарних фото! ;)

О да! )))
100500 на праву руку і стількіж і ще один на ліву.
Обстрибали обидві греблі в Княжичах та стоянці.
Так тримати каякери )))
Канали не для нас, греблі під Києвом не для нас. Нам би на річечку подалі да покрутіше плечики виймати, да спорягу по під камнями лишати!
Що треба коли є чудова погода, крута перепона зі зручними заходом і виходом, все страхуємо і доволі безпечно - треба цим користуватись.
А чого не треба робити - не треба потім під час заварки під зливом на омріяних "живих" річках дивуватись "як це вийшло" - треба було тренуватись на Богом даному буфспоті прямо під боком )))

Цілу добу думав писати чи ні.

Ось що я скажу:
Осуд і "повчання" - це не те, що поганий мотиватор, а ефективний демотиватор. І на новачків та дітей це діє особливо ефективно.
Будь-який психолог чи педагог вам це скаже.

Згадайте це коли наступного разу задумаєтесь про те "чому так мало новачків лишається в клубі".
Ясна річ, то не основна причина, але все ж...

От тепер і я повчаю )) Тому і не хотів писати))

Ніхто нікого не повчає і не засуджує.
Є вдячність і декілька лучів поносу.

а мені все одно здається, що вся справа у каналі комунікації))
це ми з вами заходимо на форум по 5 разів на день і знаємо, що у темі ПРУТ все змінилося за один день до вихідних і завтра їдемо буфить.
навіть на ФБ у групу Київкаякс не кожен раз хтось буде заходити спеціально.
всі читають події у своїй лєнті, а Цукероберг ви ж знаєте який, пост Антона про буф-семінар міг у лєнті пролетіти нєзамєтно!
а якби буда створена подія і запрошені конкретні люди, ми б одразу дізналися хто зможе завтра буфити, а в кого вже є плани на вихідні.

і так, я не змогла відмовити батькам і замість семінара поїхала на риболовлю)))
доречі, всім дякую за чудовий вчорашній день! 29км нєзамєтно пролетіли, залишая у пам'яті чудові різнокольорові осінні краєвиди улюбленого міста! тільки глюкози не вистачало))
і фільм мені надиво сподобався. один раз подивитися є сенс і не обов'язково у кінотеатрі.

Цитата
SEAL пишет:

Згадайте це коли наступного разу задумаєтесь про те "чому так мало новачків лишається в клубі".
Ясна річ, то не основна причина, але все ж...
Причин безліч. І це все йде по спіралі. Є типові проблеми котрі я бачив вже по декілька разів в різних наборах та складах.
Люди лякаються, люди знаходять те що шукали, чи розуміють що це не те шо вони шукали і т.д.
Тролліть тих хто ниє на порогах що не вміє чи не виходить - а прикласти мінімум зусиль щоб навчитись не хоче, це може і не верх толерантності.
Але ж ми з дорослими людьми маємо справу. І ми їм не вчителі - семінар пропонувався на добровільних засадах.
Скоріш за все ми потім будем рятувати чи шукати спорягу теж на добровільних засадах частково через те що людині впадло вчитись.

Найбільший миттєвий відтік новачків я бачив під час паті на базі здається минулого року, коли якось одночасно майже усі увимкнули бидло, виступала група "хуйгавноімуравєй" і ці люди послі паті не повернулися на тренування. Оце мені здається пострашніше повчань тих хто не пішов тренувати буф.
Це показує що тусовка в такому вигляді не дуже-то і приваблива для сторонніх "нєпадонків"

Мені наприклад зовсім не впадло буде їхати під вечір шукати весло Ренескі якщо він налажає, бо я бачив як він робить усе щоб вирогідність лажи зменшити. Але якщо той хто ставить + потім также легко а головне стабільно ставіть мінус налажає через свої ліньки - я не поїду ))
Страницы: Пред. 1 2 3 След.
Читают тему (гостей: 1)