Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Страницы: 1
RSS
Камянець-Подільський - Дністровське водосховище, Перший похід без вітрила)))
 
Перший раз пишу на форумі, ще й перший раз пишу звіт, прошу тапками не закидувать ;)
Тож почну. Довго не готувалися, забрав дружину з роботи, кинув каяки і поїхали на Камянець. Щоб не мучити дітей зупинились на ніч у с.Висока Піч. Ночували в машині.
Шось нема в мене літературного розмаху, спробую ще раз.

Одного літнього вечора, божевільна українська сімя у складі: тата, мами і двох пришелепкуватих дітей вирушили до славного міста Кам"янець-Подільський. З собою в них були лише два каяки, три спальники, позичена палатка, газова плитка, фотік і камера. Тих читачів, що вже отримали переляк, заспокою, спасжилети і харчі взяли. По прибутті в Кам"янець стало актуальним питання де залишити авто і де скинути лодки, на щастя в тата був місцевий друг, який не взяв трубку до останнього дня походу ;) Тож довелося дзвонити дуже гарному знайомому Андрію з Хмельницького, який до речі є організатором фестивалю "Республіка". Він порадив кинути авто на стоянці біля Автовокзалу, це було дуже доречно, бо всі наші дороги сходилися у цьому місці. Парковка на тиждень разом із вступом у автокооператив обійшлася в 70грн.
Наступна проблема яка виникла, під"їзд до води, тут вже довелося понервувати, після огляду пачки "Біломору", вирішив зробити це в Панівцях, і не помилився. Відвіз лодки і речі, розгрузився, заночували, а вранці відігнав машину на стоянку та повернувся автобусом за 5грн. Це був перший день походу, вирішили йти не напружуючи себе і дітей, та якось ненароком пройшли увесь Смотрич і вирулили аж до району Ленківців, пройшовши 20км.
фото/відео нижче.
далі буде якщо не виженете ;)
відео
Изменено: Олексій - 26.07.2015 16:55:55
 
Фото першого дня
авто


сонце то пекуча звездапогребликраевидитато і найменший
мама і середульший
залишки незрозуміло чого
паром

 
День другий почався з невеличкої кріпатури у дружини, та бадьорого настрою у всіх ;) Спали під відкритим небом, до речі палатку ставили лише двічі за весь похід. Комарів немае, і весь той хлам від цих адських животних протягали аж до кінця походу, так ні разу і не скористувавшись. Нам, дітям Кременчуцького і Канівського водосховищ це було дуже дивно ;)
Оскільки тато заздалегідь був проінструктірован товаришем по визначним місцям на маршруті, то планували день виходячи з того, щоб не пропустити нічого цікавого. На другий день був запланований захід в Врублівці, з фото і відео зйомкою, а далі вже скільки осилимо прогрести. Вийшло десь 23км. Це був перший раз коли ми поставили палатку, і не тому, шо холодно чи дощ, а через надмірну кількість сміття. Ми з середнім спалили два мішки пластику але це не допомогло, берег засраний капітально :evil:
відео
 
Фото другого дня
Доброго ранку ;)


Дітям канеха скучновато ;)


Скоро можна брати і цьому козаку каяк


Ж/Д міст


Супер-пупер-мега база, з водной горкой і купою арущіх людей))) до речі на ній були помічені 2 вітрильні яхти


одна з них двомачтова "Фея" , на яхті з такою назвою я колись починав перші виходи)))


Врублівці церка на скелі, тут ми трохи зависли, помєдітіровали так сказать


надобраніч
 
Дууууууже круто!
Давайте ще пригод!
Paddle, because I love it!
 
Дякую! Тож продовжимо ;)

День третій почався з поповнення водних запасів, оскільки до майже всіх сіл на маршруті велика відстань, забудьте про них ;) Вздовж Дністростровких скель дуже багато мокрих каменів, от біля них і шукайте воду відео
На цей день в нас був запланований захід ще в одне дивовижне місце - це Субіч. Під час огляду, прямо над головою нарвали лісових горіхів(ліщини) та ще трохи поповнили водні запаси. Спека була зачьотна всі ці дні, тож ми з 12:00 і до 15:00 ховалися на березі в тіньочку ;) Такого засраного берега як напроти с.Субіч я не бачив ніколи, люди стоять один в одного на головах, а навколо них гори сміття :evil:
осьо:не знаю, чи можна тут матюкатись, але це просто пиздець!
Тож, люди добрі якшо в вас хватило сили донести повну пляшку і пакет, то не будьте свинями і заберіть пусту, тип більш, шо її можна пожамкать і вона майже не займе місця!
Закінчився цей день дуже добре, знайшли дуже душевну стоянку, без сміття і зроблену з любов"ю ;) відео
 
Фото третього дня
Ліворуч ще одне вогнище де спалили гору пластику, щоб звільнити це місце


Така живность через кожні п"ять метрів


погребли по водуот такі мокрі стіни і видивляйтеся, якщо вам знадобицця вода ;)пливемо даліоскільки попала реклама в кадр, то скажу, шо весла і жилети які ми купили, для туристів самое оно ;)Субічтут теж є водавзагалі в цьому місці(Субіч) невеликий оазис, не той, шо група)))щеі щеі ще)тут чудово, та все ж пливемо далідиво стоянкавона жНочували й тут під відкритим небом, але будьте обережні, багато змій!
 
Спали цієї ночі найкраще! Зранку потроху зібрались і вирушили далі, хоч бажання зостатись на декілька днів було величезне ;)
Цього дня планували вийти до Бакоти, що успішно й зробили. Проте поспішати було не варто, Бакота зустріла такою кількістю відпочиваючих, шо ми отримали невеличкий переляк))) Зате проблем з оріентаціею ніяких, карти ж бо в нас не було, а ЖіПіЕс забули вдома, то місцеві нас постійно виручали. Вказали нам на пляж з якого вихід на монастир. Прийшовши на пляж трохи полякали місцевих, вискочивши зразу почали варити макарони, адже голодні були як звірі.
Бакотський монастир відвідували по черзі, спочатку я з малими, потім дружина. Скакати з дітьми по горах це ше те задоволення)))
відео
Дружина повернулась пізненько і одразу стало актуальним питання стоянки, всім хто надумае сюди заходити на ночівлю - НЕ ТРЕБА ))) Ми знайшли невеличке місце біля дитячого санаторію "Бакота" і знову спали під відкритим небом. Посеред ночі мене розбудив страшний гвалт, підхопююсь, шукаю спросоня фонарик підсвічую кущі у головах, і шо я бачу? Їжачок від якого шуму як од кабана ;)
 
Я колись в поході рибалив посеред нічого, відійшов далеко від табору. І чую до мене з лісу біжить щось велике, ведмідь чи вовк, судячи по галасу.
НІчого з собою не було, тож я спінінг взяв за тонший край і думав катушкою відбиватись - а вийшов з лісу навіть не дорослий їжачок )))
Paddle, because I love it!
 
Страшні й люті звері ті їжаки)))
Хоч я не фотограф, упаси од такої напасті, але фоток в цей день було шось дуже багато

Нічого я вам не каза про рибальство, бо не рибак, але ось порівняльне фото для знатоків ;)ранокзнов водичкадіти в захваті, ми тежось такзустрів ось такі ворота в Морію, але забув шо там за пароль гноми з хобітами казали)))з дружиною для маштабу
юний трирічний каякер вивчає маршрутусіляких гротів і печер повнозустрів пару відкритих швертботів з Чернівцівпросторвиходимо на Бакотунагорі Бакотський скельний монастирдорога до монастиряпо дорозі до нього три джерелаот так на він виглядає


таких тварей теж багаторозповідають, шо колись отут на горі стояла церква а з неї була гвинтова драбина в монастирвид згори на Бакотупляжі тут як в Криму, не при дітях буде сказано( 
Прокинулись, навколо гвалт, купа людей, хтось заїжджає хтось збирається додому, розуміємо, що ми за час подорожі стали трохи мізантропами))) Ну то збираймось і йдемо далі, у пошуки затишного місця! На жаль на Бакоті обійшовши її по колу, ми такого місця не знайшли. З боку хутора Каштанівка гарний заїзд для авто, тож машин море. Поки йшли вздовж узбережжя встали на щоденну сієсту з 12 до 15 години, трохи я відійшов, повертаюсь, дружина каже, мол приїжджав якийсь шлепард на вєліку просив грошей по 15грн з людини WTF? Виявляється, що браві люде поставили на спуску будку і збирають гроші, при цьому сміття і туалети як були у лісі так і зостались :evil: Після цього ми зрозуміли, що валити треба звідси якнайдалі і якнайшвидше ;) Але страшенна спека і втомлені діти трохи стали на заваді, тож стали напроти монастиря на "утюгу". Тікати вирішили наступного ранку.
 
Фотокать було нічого ;)

Зльот ЗАЗ клуба, машинки в гарному станіОт так ми розмістилися на ночівлюспали знов під відкритим небом, "наша крыша-небо голубое, наше счастье-жить такой судьбою")))
 
Якось швидко пролетіла подорож :o
Все закінчилось наступного дня, перехід з зупинкою відео ;)
Зустріли в Старій-Ушиці дітей спортсменів Хмельницького(байдарка і каное), в них виявляється тут спортивні збори. Побалакали за жизнь, вони жалілися шо матчасть дорога, ось де байдарка коштує від 3 до 5 тисяч євро...
А далі в мене був забіг на коротку дистанцію до села(5км), дізнавсь що маршрутки на Кам"янець і Хмельницький звідси ходять 4 рази на день. Кому цікаво то на Кам"янець о 7:15, 8:15, 10:45, далі не пам"ятаю. Купив дітям пундиків, повернувся на берег, вже й спати пора, з ранку ж бо на Кам"янець вирушати.
Прокинувсь вранці мерщій побіг у село, на маршрутку щоб забрати з Кам"янця рідненьке дитя автопрому)))
Повернувсь, тут вже спаковані відео


Висновки такі, похід вдалий, діти не завада а поміч ;), ні відмовкам, беріть каяки в руки і вперед, ці лодки не повинні лежати в сараї, їх стихія вода!
Якшо є які питання, ви тойво, не соромтеся питайте :)
П.С.: вже пакую речі і каяки на море ;)
 
Дуже класний звіт! Дякую.
Неймовірні краєвиди, які десь зовсім недалеко. Сумно тільки що вони потроху перетворюються в звалища..
І взагалі, ви дуже круті! Просто родина мрії!!! :)
 
Дякую, місця дійсно классні. В цей раз родина була не повним складом, в нас ще старший є, будемо думати про купівлю двушки, щоб я з двома меншими на одному і мама з старшим на окремих ;)
 
Троє хлопців.. Немає слів (одні заздрощі) ;)
Насправді, мої найперші дитячі спогади і досвід боротьби і витримки з чотирирічного віку, коли батьки зі мною ходили на байдарці по Горині. Так що для виховання козаків саме то! :)
 
Тут мене декілька разів питали, шо за каяки, чим знімали, відповім одним постом:
каяки - Aquarius(Trek і Trapper);
фото - Rikoh PX(водостійка, ударопрочна);
камера - YI(дешевий аналог go-pro);
весла - Profiplast;
жилети - Ordana.
А взагалі, для подорожей потрібне лише ваше бажання ;)

П.С.: ви там якшо, шо то долучайтеся на facebook(обличчякнижечка)
та blog(бложик), сподіваюсь вас не розчарую.
До зустрічей на воді!
 
Цитата
Alexjazz пишет:

А взагалі, для подорожей потрібне лише ваше бажання
+ 724724 Я починав в джинсах та светрі, рятівний від повітря рвався ))
Paddle, because I love it!
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)