Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.
RSS
Поехали на соревнования по каякингу в Карпаты! 25-26 апреля!, Максимально дешево для Еврокаякинга (колесами в воду) в Карпатах.

Обещают + 20 )))))) А перед этим еще и дождик пройдется. Вода просто обязана быть большая! Кто еще сомневается? Быстро записываемся.
Paddle, because I love it!

Предварительно +2 :)

Тре човен для високої води.
Я остаточно їду.
Давайте коли визначимося, вирішувати-бронювати житло.

Цитата
SEAL пишет:
Тре човен для високої води.
ти про родейник? ;)
Егей!!! :)

Всем привет вы определитесь кто где будет жить!!!очень давно всех невидел [IMG]хочу совсеми повидаться буду в районе бысстреца с 22 по 26 )))

Оууууееее! С нами Боков едет, все брать блокноты для записи сложных нецензурных конструкций!

От блин, Семенов же тоже будет. Детей не брать, женщин не подпускать.

Леня жить планируем в Белом Слоне. Обновим Горону его кемпинг ))

Ок приду в гости )))

Оновили програму змагань, вписали етапи
http://life.ture.ua/podii/kayak-competition-toj-scho-hreblu-rve2015/

Можна обговорити.
З'явилися спонсори і призи. Їдуть каякери з столиці і навіть Польші, тож і спонсори підтягнулися, як мухи на ... :-)

Кто едет в бусе, на полном серьезе бронируйте места вносом 300 грн. Есть желающие рафтеры, по большой то воде покатосить - пока думают, кто не забронирует может пролететь.
"Предварительно и попередньо" уже не катит. И давайте на будущее друг друга уважать и нести ответственность за свои решения и поступки.

Їду
Изменено: Arij - 21.04.2015 13:40:27

А що таке гуцульська гонка?

Мабуть, щось на кшталт того, що було в Тернополі: "“Гуцульська гонка”. За умовами дисципліни каякер повинен був з'їхати з гірки в каяку, виконашви в кінці “тюленячий старт”, “взяти” ворота, доплисти до м'ячика в середині автомобільної покришки, що лежить на мілині, вийняти його звідти веслом і ним же або каяком провести м'яч через інші ворота та викинути його на берег. Далі необхідно виконати ескімоський переворот під навішеною над водою надувною “колодою”, не торкнувшись її корпусом, влучити веслом в обруч на березі, без весла доплисти до встромленого в дно канойного весла і уже з ним фінішувати."

Цитата
"“Гуцульська гонка”. За умовами дисципліни каякер повинен був з'їхати з гірки в каяку, виконашви в кінці “тюленячий старт”, “взяти” ворота, доплисти до м'ячика в середині автомобільної покришки, що лежить на мілині, вийняти його звідти веслом і ним же або каяком провести м'яч через інші ворота та викинути його на берег. Далі необхідно виконати ескімоський переворот під навішеною над водою надувною “колодою”, не торкнувшись її корпусом, влучити веслом в обруч на березі, без весла доплисти до встромленого в дно канойного весла і уже з ним фінішувати."
вротмнєногі

вротсеменовукілопечива!

Зарегался. Завтра предоплачу

гуцульська гонка - то ігровий етап.
які саме там будуть елементи - ще побачимо (в четвер заїжджаємо на ріку і будемо планувати)

на змагання підтягнулося трохи народу. Правда ще точно не знаю, скільки буде вас.
Але якщо вас до 10, то загалом має бути всіх разом 20 і більше :-)

раджу визначитися з проживанням і харчуванням (бунгало, намет, харчуєтесь самі чи у нас), бо на ці вихідні там у нас людно, то можуть бути напруження.

буде кілька початківців на надувних каяках.
але окремої категорії аматорів не виводимо, бо як сказав один хороший каякер з майже Києва (якого ви добре знаєте :-)):
"краще всім ганятись в одній категорії і підтягуватись до кращих, ніж варитися в категорії "пацаків"" :-) - десь так

Є обмеження по довжині човнів?

Барановские, го в бунгало жить вчетвером?

я і Сємьонов житимемо в наметі
Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.
Читают тему (гостей: 1)