Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
RSS
Нужен разведчик в поезде на Ужгород

Нужен контакт того кто будет ехать в поезде в Ужгород в светлое время суток, например на 81-м поезде.
Задача очень простая - пофотографировать каньон реки Вича, на участке Воловец - Мукачево.
И передать фотки нам.
Paddle, because I love it!

якщо весною поїдете - кажіть, доєднався б ))

Хе-хе, карпатський шпигун. Цікаво. Можу зазнимкувати або навіть відео записати (недалеко живу) але тільки в кінці лютого - зараз в командіровці.

Віталій Весел, Вона буває повноводною?
Изменено: Arij - 29.01.2015 10:35:22
Егей!!! :)

Цитата
Віталій Весел пишет:
Хе-хе, карпатський шпигун. Цікаво. Можу зазнимкувати або навіть відео записати (недалеко живу) але тільки в кінці лютого - зараз в командіровці.
Зроби будь ласка коли зможеш.

Цитата
Arij пишет:
Я її бачив як раз в лютому декілька разів, вона була повноводною. Як Черемош в середню воду приблизно.

Цитата
Arij пишет:
Чесно - ніколи там ще не був, їздив тільки до Славське але планую поїхати поїздом чи електричкою в Ужгород, можливо декілька разів, якщо сподобається. Я так розумію, дивлячись на карту, це місце між Лавочне і Свалявою?

Цікавить ділянка від Воловця до Сваляви. Та далі теж може бути цікаво. Що вийде розвідати тому і будемо раді.

Добре, домовилися.
А тепер від вас підказка чи порада - чи можна десь взяти напрокат байдарку чи каяк, чи ще щонебудь на чому можна здійснити свій перший сплав по річці Стрий чи Дністер (для відпочинку)? На декілька днів.

Важливий нюанс, де бажано брати каяк в оренду? Київ, Львів, Тернопіль... інше?

недавно друг-фрірайдер з Тернополя їздив в Пилипець, бачив ту річку, казав що була повноводною, можна було би навіть на на катамаранах двійках-четвірках сплавлятись. він також давно сплавляється як на катамаранах так і на каяку, тож шо таке "повноводність" орієнтується =). (був десь тиждень назад, коли ото потепління було).
так шо треба готуватись на "розвідку боєм" на перші весняні дощі =) =) =)

Цитата
AFA пишет:
Важливий нюанс, де бажано брати каяк в оренду? Київ, Львів, Тернопіль... інше?
Щоб не засмічувати тему, відповів в особисте.
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)