Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1 2 3 4 След.
RSS
Родео-слаломні збори в Європі 1-10 серпня, Налітай!

Друзі, в нас зненацька з’явилася ідея все ж поїхати до Європи цього літа.

Я бачу самі тільки плюси:
- Для мене головний в тому, що потрібно взяти всього 5 днів відпустки: 4-8 серпня;
- Це Європа: все мирно, гарно, легко, цивілізовано. Для мене теж великий плюс. Людей, пиво та архітектуру можна не описувати.
- Це канали. Тут ніхто не виживає і не боїться. Тут тільки тренування та розвиток техніки. Кожен особливо не залежить від інших: не потрібно стрибати через голову, боятися та робити подвиги - з одного боку, але з іншого – не потрібно плавати простеньке, нудне та не цікаве, бо команда підібралася не твого рівня. Кожен буде розвиватися на своєму комфортному рівні і так швидко як дозволяють його бажання та дані. І ще дуже важливо – ти не залежиш від чужої дрочки (прошу пробачення на слові): хочеш тренуйся раз на день, хочеш – тренуйся 8 годин на день, як Ренеско. Головне, канали були побудовані спеціально з метою навчання, вони для того призначені і якість навчання на каналах не порівняти ні з чим.
- Ми поєднаємо слалом та фристайл, так як маємо на доступній відстані плейспоти обох типів. На слаломних каналах можна займатися і фристайлом і слаломом: можна хоч одного дня тренувати різні дисципліни. Для зовсім початківців, спочатку це може бути справжнім сплавом )) Я до того, що нудно не буде нікому.
- Ми дуже гручкі та вільні в пересуванні. Де і скільки кататися залежить тільки від наших бажань.
- Це близько, ніфіга не Скандинавія;
- Ми плануємо відвідати один з кращих для навчання каналів - Троя в Празі (на разі мій улюблений) і найкращу в Європі бочку для фристайлу – Платлінг. Це дорого варте.
- Ви матимете тренерів. Це не те, що вчитися «сам по собі».

Отже виїзд 1-го серпня в п’ятницю ввечері, повернення 10-го серпня в неділю. Вдумайтеся, потрібно всього 5 днів відпустки для шикарної поїздки до Європи.

Як вже було сказано, ми гнучкі. Початковий план: 3 дні на Каналі Троя в Празі, 3 дні фристайлу в Платлингу, 3 дні на Каналі Троя в Празі. Якщо в нас виникне бажання, то можемо відвідати канал в Рудніці чи в Чеському Будейовіце, та ін.

Отже налітай! Ніхто не пожалкує. Далеко не всюди можна отримати цікавий, корисний, інтенсивний, насичений, складний, але разом з тим безпечний каякінг.

Вартість: 490 євро.

У вартість входить: тренери, всі переїзди, страховка, похідне харчування (готуємо самі), бівачне спорядження, фото-відео зйомка.

Про минулорічну поїздку від Андрія Лисенка – «Тур по слаломних каналах Європи 2013»

Відео з минулого року

Фото з поїздки

Там тільки такі емоції

Прага і Каякінг

Прага і Каякінг

Минулого разу було дуже круто, корисно і душевно. Їду

еду, чо

ой-ой-ой нада брать ))
Paddle, because I love it!

плохая реклама. ни слова про Kozel Černý

Цитата
maksimk пишет:
плохая реклама. ни слова про Kozel Černý
За те і ні слова про Карлів Міст ))
Макс, зараз бухло не в тренді.

В Чеському Бедейовіце 2-3 фестиваль Wave 2014. Можна заїхати і унізіть слаломістів.

Друзі, це дуже гарна ідея.
І я б вас дуже просила виїжджати 1 серпня десь о 23.00)))
В нас 1 серпня весілля і я на ньому вас дуже хочу бачити.
Європа трошки зачекає)))
Весілля заплановано на 1 серпня з 16.00 до десь 22.00.

І якби знаття раніше про поїздку могла б вийти чудова весільна подорож, але вже куплені квитки в іншому напрямку.
Мабуть що до Європи нам цього року не судилося поїхати)
«Разницы между тем, что мы делаем, и что мы в состоянии сделать, хватило бы для того, чтобы решить большинство мировых проблем».

хмммм...
Ай, молодці!
Ваше свято прикрасить дорогу... ;)
Изменено: Arij - 26.06.2014 20:46:13
Егей!!! :)

))))))))))))))))
Ништяков в дорогу наберем )))))))
Paddle, because I love it!

Еду :)
Всегда будь человеком,кроме случаев когда можешь быть енотом. Тогда будь енотом.

Ю-ху!!!!
Пороги сотнями, і пиво рікою!

Друзі, хто ще думає над тим, чи їхати і у кого немає візи, прохання визначатись швидше, бо треба їх відкривати. А взагалі, що тут думати? Треба їхати! :) Це буде особливо крута вища школа для школярів після Мигій. І бізонам є що там робити.
Стосовно віз - вирішили відкривати польскі. Переваги - спрощений список документів, можна отримати шенгеньску мультивізу на рік або принаймні дворазову на пів-року. Можна відкривати і інші візи. В будь-якому випадку, реєстроватись на подачу документів кразще заздалегідь, а строк отримання візи в середньому становить тиждень. Якщо є питання щодо віз, задавйте тут або пишіть в лічку

До якого строку треба прийняти рішення і чи буде централізована подача документів на візи?

олена миколаївна відповідальна за візи.

Олена Миколаївна - з великої літери)))
Цитата
Maidrax пишет:
До якого строку треба прийняти рішення і чи буде централізована подача документів на візи?
Ідеально було б визначитись на вихідних. Тоді можна встигнути записатись на подачу документів безпосередньо в консульство не раніше ніж на 19.07. Ми вчора записались в консульство на 18.07. Ще я буду записувати Антона десь на 21-22. Це досить на грані, пізніше не варто. Ще є візовий центр. Які там вільні дати зараз спробую дізнатись і напишу.
Консульство - це установа, що безпосередньо розглядає документи і видеє візи. Візовий центр - посередник, який приймає документи і передає їх на розгляд в консульство. За цю послугу беруть додатково 25 євро, тому ми так хочемо в консультво.

Я тобі не труси, мене не треба поправляти

Мы готовы. Только выезд будет не из Киева и присоединимся 3-ого числа вечером в Праге.
Изменено: Бип - 08.07.2014 13:04:41

Цитата
Бип пишет:
Мы готовы. Только выезд будет не из Киева и присоединимся 3-ого числа вечером в Праге.
Круто!!!
за консультаціями щодо оформлення документів звертайтеся до Олени Миколаївни.

У Алли і Вови є візи
Страницы: 1 2 3 4 След.
Читают тему (гостей: 1)