Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1 2 След.
RSS
Лекція-семінар «Концепції та стратегії організації безпеки каякера», Nice to visit!

Друзі!

Маю бажання прочитати лекцію-семінар з безпеки для каякерів в рамках фестивалю Water4all Migeya 2014 . Відбудеться це якогось із днів одразу після змагань; думаю, що в таборі організаторів. (Ще буде анонсовано)

Семінар перш за все для каякерів-початківців, але радий буду всім зацікавленим та вдячним слухачам.

Семінар носить теоретичний характер. Його об’єктом є перш за все концепції та стратегії, а не технічні прийоми. Практика показує, що прийоми без загальної «картини безпеки» вкрай не ефективні. Головна мета це «постановка мізків» і добре якщо кожен винесе не тільки знання чи інформацію, а ще й питання для роздумів та «завдання для самовдосконалення».

Іншими словами, я просто хочу поділитися досвідом.

Отже, сподіваюся, що буде цікаво.

Сертифікатів про відвідування не буде )))

Одразу прошу порушників дисципліни та «під бухлом» не приходити заважати. Накидаємося одразу після.

Можете підготувати питання, озвучити на місці чи, на багато краще, якщо зможете попередньо надіслати.

Якщо назбирається достатньо бажаючих, можемо щось придумати та влаштувати ще й практичний тренінг.

Оу! круто, я записываюсь в слушатели :)
Paddle hard or die trying...

+1
Paddle, because I love it!

Антон, а мы можем рассмотреть возможность включить в нашу программу выезда Школы инструкторов данный семинар? Наша группа как раз будет на практических занятиях в эти даты на Мигеях, думаю всей группе будет интересно и полезно.Если возможно конечно :)

Думаю что чисто теоретически это возможно ))))
Так как кататься мы будем все вместе, жить в одном лагере, сидеть за одним столом, под одним тентом и возле одного костра )))
Андрей будет проводить этот семинар в 2-х шагах от всех Вас и кто захочет прийти и слушать, придет и будет слушать.
Paddle, because I love it!

+1

+1

+1

+1

+1
Егей!!! :)

+1

+1 !!!!!

+1

+1

+1
Всегда будь человеком,кроме случаев когда можешь быть енотом. Тогда будь енотом.

+1 обіцяю бути тверезим =)

+1
Хорошие люди, это как я, только хорошие.

Було б добре якби зняли відео такого семінару та розмістили в youtube

+ ссилку на відео.

Все таки обідно що в ютубі море роликів та навчальних каналів по каякінгу англійською мовою, а українською майже немає!

100% было бы очень круто посмотреть для тех, кто не сможет посетить в живую
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)