Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
RSS
продам wave sport project 52 и переноску

продам каяк wave sport project 52 orange

http://www.wavesport.com/product/index/not_in_site_map/discontinued_models/project/project_52

350$. Посмотреть можно на ПДН
Можно договориться о рассрочке

переноска 100 грн

050 445-68-58[img]resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png[/img]050 445-68-58[img]resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png[/img]050 445-68-58[img]resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png[/img]050 445-68-58
Изменено: Андрюха Жовтый - 25.10.2014 15:21:20

бронюю переноску

переноска продана

цена на каяк понижается

$350

дешевле не будет
Изменено: Андрюха Жовтый - 29.09.2014 13:49:22

Бронь на човен

Вибачаюсь.
Бронь на човен не діє.
Хто буде перший, той і переможе.
Дякую за розуміння

P.S. Платити можна і в гривні. Курс обговоримо окремо

Можна фото і в 2-х словах про стан човна?

Нажаль фото не маю. човна не бачив більше року.
Надіюсь з того часу він ще живий. :)
Мабуть досить жорстке б/у, подряпини, може є заплатки (не певен), якщо не залишає пам'ять, трохи порізаний, або просвердлений кокпіт. Але човен дуже міцний, повинен служити ще не один рік.
Не певен за сидіння, воно було в доброму стані, але починався відклеюватись м'який матеріал. Думаю не проблема відремонтувати, якщо щось не гаразд. В каяку дуже зручно сидіти. Тіло не бовтається. Одним словом комфорт, і човен слухняний -- до задоволення.

В мене ще є досить стрьомна юбка NONAME.
Я не думав її позбавляться.
Але якщо покупцю каяку потрібна буде ще юбка, то мабудь можна буде договоритись

Цитата
Андрюха Жовтый пишет:
Нажаль фото не маю. човна не бачив більше року.
Надіюсь з того часу він ще живий.
Мабуть досить жорстке б/у, подряпини, може є заплатки (не певен), якщо не залишає пам'ять, трохи порізаний, або просвердлений кокпіт. Але човен дуже міцний, повинен служити ще не один рік.
Не певен за сидіння, воно було в доброму стані, але починався відклеюватись м'який матеріал. Думаю не проблема відремонтувати, якщо щось не гаразд. В каяку дуже зручно сидіти. Тіло не бовтається. Одним словом комфорт, і човен слухняний -- до задоволення.

В мене ще є досить стрьомна юбка NONAME.
Я не думав її позбавляться.
Але якщо покупцю каяку потрібна буде ще юбка, то мабудь можна буде договоритись
Поржав ))). Звучить приблизно так: Каяк в гавно - один комфорт і задоволення ))).

Цитата
Андрій пишет:
Поржав ))). Звучить приблизно так: Каяк в гавно - один комфорт і задоволення ))).
А ще стрьомна юбка :)
Дійсно стрьомна. Не на кожний каяк одінеться. І без попереднього змочування не надіти.

Про комфорт може загнув:) Був в мене інший каяк, так згадав, мабуть у нього були проблеми з кріслом. А у проджекта може і нема проблем з сидінням і все комфортно.
Мабуть такі треба зробити фото.
Взагалі у проджектів дуже міцний панцир. Якісний пластик.
Антон правда каже, що у проджектів в залежності від кольору є відмінності.
Але все ж такі це проджект. Адська невбиваєма картвіл-машина.

Антон якось купив вбитий, поламаний каяк якоїсь невідомої марки, з тонким пластиком за $300.
Запаяв його, відремонтував і пустив в прокат.
І був радий такій вдачі і своєю роботою.

Думаю проджект вартий більшого.
І Антон, якщо ремонтує, то якісно і надійно. Впевен, що човен був у надійних руках, і з ним все гаразд.
І найближчим часом переконаюсь у цьому і викладу фото.

На ці вихідні човен їде на тест-драйв на ЮБ.

Умови залишились попередні: Бронь не діє. 350 у.е. Хто перший, того і тапці.

Каяк продан
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)