Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Страницы: 1
RSS
Набір в літню Школу Каякінгу 2016!
 Клуб Kievkayaks запрошує усіх бажаючих до занять у Школі Каякінгу, які відбуватимуться на регулярній основі на нашій спортивно-тренувальній базі клубу в акваторії Парку Дружби Народів.

Ми пропонуємо Вам зручний и потрібний саме Вам вид тренувань, від релаксових прогулянок до повного циклу підготовки до найсерьйозніших експедицій майже на усіх видах човнів що використовуються у Водному Туризмі.

В процесі тренувань Ви отримаєте навички керування не лише каяком для бурхливої води, а і експедиційними одно та двомісними каяками, рафтом, і, звичайно ж, одним з найпопулярніших на сьогодні в світі засобом активного проведення часу на воді - SUP-бордом, познайомитесь з усіма видами каякінгу, а також навчитесь грати у захопливу командну гру кануполо…

Але основний час тренувань будете проводити на whitewater каяках.

Регулярно ми влаштовуємо виїзди на реальні та дуже гарні пороги для закріплення отриманих навичок та знань в умовах справжнього сплаву.

Загрузка плеера


Загрузка плеера


Саме там для учасників тренувань будуть проводитись проміжні екзамени та тести. По їх результатах Ви зможете відстежувати власний прогресс.

По завершенню школи Ви зможете насолоджуватись сплавом не дуже складними, але в той же час, неймовірно гарними, порожистими річками. Матимете можливість як рівні, брати участь в каякерських мандрівках як в межах України так і за кордоном, продовжуючи вдосконалювати свою майстерність поруч з більш досвідченими колегами.
Ми забезпечимо Вас усім необхідним для тренувань спорядженням, а від Вас потрібно лише натхнення та гарний настрій ;) .

Докладно про літні тренування!
Paddle, because I love it!
 
Сьогодні тренуємося!
Егей!!! :)
 
Літо закінчується, а тренування в школі каякінгу НІ!!! ;)
Чекаємо!
Егей!!! :)
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)