Kievkayaks.com - Kievkayaks: киевский клуб каякинга и водного туризма. Каякинг, водный туризм, бурная вода, сплав, фристайл
Тренировки по каякингу в бассейне КПИ

15.Окт.2017

Результати змагань Water4All X Myhiya 2017 Autumn Session

Результати змагань Water4All X Myhiya 2017 Autumn Session

День 1: SUP & Kayak & Katamaran Cross у категоріях Аматори, Майстри, Еліта

SUP Cross
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
хіт 1
21 Сіденко Олексій 13:57:55 14:02:30 0:04:35 1
11 Лісовий Юрій 13:57:55 14:04:19 0:06:24 2
47 Замятін Георгій 13:57:55 14:04:46 0:06:51 3
42 Шпортко Євген 13:57:55 14:05:09 0:07:14 4
хіт 2
37 Бабієнко Андрій 14:10:45 14:15:40 0:04:55 1
13 Федоренко Антон 14:10:45 14:15:44 0:04:59 2
23 Михайлов Олександр 14:10:45 14:16:45 0:06:00 3
39 Анісімов Андрій 14:10:45 14:16:48 0:06:03 4
хіт 3
9 Горон Володимир 14:40:45 14:46:46 0:06:01 1
10 Іванина Ігор 14:40:45 14:46:50 0:06:05 2
20 Вереніч Сергій 14:40:45 14:47:02 0:06:17 3
222 Бринза Валентина 14:40:45 14:47:29 0:06:44 4
хіт 4
555 Гнидюк Руслан 14:57:55 15:04:07 0:06:12 1
24 Гнидюк Богдан 14:57:55 15:05:51 0:07:56 2
88 Хрмич Роман 14:57:55 15:05:52 0:07:57 3
ПІВФІНАЛ 1
21 Сіденко Олексій 15:21:00 15:25:26 0:04:26 1
37 Бабієнко Андрій 15:21:00 15:25:40 0:04:40 2
9 Горон Володимир 15:21:00 15:27:07 0:06:07 3
555 Гнидюк Руслан 15:21:00 15:27:31 0:06:31 4
ПІВФІНАЛ 2
13 Федоренко Антон 15:39:40 15:44:37 0:04:57 1
11 Лісовий Юрій 15:39:40 15:45:38 0:05:58 2
24 Гнидюк Богдан 15:39:40 15:46:57 0:07:17 3
ФІНАЛ
21 Сіденко Олексій 15:55:18 15:59:40 0:04:22 1
37 Бабієнко Андрій 15:55:18 16:00:22 0:05:04 2
13 Федоренко Антон 15:55:18 16:01:29 0:06:11 3
11 Лісовий Юрій 15:55:18 16:01:36 0:06:18 4

Kayak Cross Аматори
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
хіт 1
17 Руденко Ігор 13:55:25 14:01:19 0:05:54 1
60 Радченко Олександр 13:55:25 14:01:32 0:06:07 2
50 Віхляєва Сітлана 13:55:25 14:01:42 0:06:17 3
хіт 2
45 Мазуренко Наталія 14:01:00 14:07:14 0:06:14 1
36 Лаврегчук Сергій 14:01:00 14:07:24 0:06:24 2
2 Сакач Ігор 14:01:00 DNF 3
хіт 3
10 Іванина Ігор 14:05:15 14:10:32 0:05:17 1
88 Хомич Роман 14:05:15 14:10:34 0:05:19 2
24 Гнидюк Богдан 14:05:15 14:10:54 0:05:39 3
хіт 4
333 Єрохін Роман 14:07:50 14:12:50 0:05:00 1
2 Сакач Ігор 14:07:50 14:13:50 0:06:00 2
55 Бондаренко Ольга 14:07:50 14:14:00 0:06:10 3
18 Горон Марко 14:07:50 14:16:08 0:08:18 4
хіт 5
3 Сабадаш Сергій 14:16:00 14:21:01 0:05:01 1
49 Яркін Віктор 14:16:00 14:21:06 0:05:06 2
222 Бринза Валентина 14:16:00 14:22:05 0:06:05 3
хіт 6
11 Лісовий Юрій 14:28:05 14:33:35 0:05:30 1
555 Гнидюк Руслан 14:28:05 14:37:51 0:09:46 2
ПІВФІНАЛ 1
333 Єрохін Роман 14:49:00 14:53:52 0:04:52 1
3 Сабадаш Сергій 14:49:00 14:53:55 0:04:55 2
17 Руденко Ігор 14:49:00 14:54:39 0:05:39 3
ПІВФІНАЛ 2
10 Іванина Ігор 15:17:45 15:22:47 0:05:02 1
11 Лісовий Юрій 15:17:45 15:23:11 0:05:26 2
45 Мазуренко Наталія 15:17:45 15:24:05 0:06:20 3
ФІНАЛ
3 Сабадаш Сергій 15:42:55 15:47:49 0:04:54 1
333 Єрохін Роман 15:42:55 15:48:04 0:05:09 2
10 Іванина Ігор 15:42:55 15:48:13 0:05:18 3
ДІВЧАТА
55 Бондаренко Ольга 15:23:40 15:29:12 0:05:32 1
50 Віхляєва Світлана 15:23:40 15:29:40 0:06:00 2
222 Бринза Валентина 15:23:40 15:30:37 0:06:57 3

Kayak Cross Еліта
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
хіт 1
70 Лисенко Андрій 16:32:20 16:34:08 0:01:48 1
90 Ус Вікторія 16:32:20 16:34:15 0:01:55 2
724 Тіщенко Володимир 16:32:20 16:34:21 0:02:01 3
хіт 2
21 Сіденко Олексій 16:46:55 16:48:35 0:01:40 1
29 Хвостенко Сергій 16:46:55 16:48:51 0:01:56 2
13 Федоренко Антон 16:46:55 16:49:08 0:02:13 3
ФІНАЛ
21 Сіденко Олексій 17:08:35 17:10:18 0:01:43 1
90 Ус Вікторія 17:08:35 17:10:23 0:01:48 2
70 Лисенко Андрій 17:08:35 17:10:33 0:01:58 3
29 Хвостенко Сергій 17:08:35 17:10:37 0:02:02 4

Kayak Cross Майстри
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
хіт 1
35 Семенов Юрій 16:30:00 16:32:02 0:02:02 1
444 Козій Максим 16:30:00 16:32:12 0:02:12 2
16 Мітюк Олександр 16:30:00 16:32:17 0:02:17 3
77 Єрємєєв Олександр 16:30:00 16:32:27 0:02:27 4
хіт 2
111 Лещук Олександр 16:41:35 16:44:38 0:03:03 1
28 Бідак Максим 16:41:35 16:45:23 0:03:48 2
999 Бондарь Андрій 16:41:35 16:45:37 0:04:02 3
12 Тараканов Михайло 16:41:35 DNF 4
хіт 3
6 Гора Любомир 16:44:30 16:46:30 0:02:00 1
7 Кирилаш Олександр 16:44:30 16:46:40 0:02:10 2
99 Барабой Костянтин 16:44:30 16:46:57 0:02:27 3
5 Попович Святослав 16:44:30 DNF 4
хіт 4
31 Дмитренко Володимир 16:50:05 16:52:05 0:02:00 1
43 Лєднєв Руслан 16:50:05 16:52:32 0:02:27 2
22 Козак Ростислав 16:50:05 DNF 4
101 Мелещенко Микола 16:50:05 DNF 4
хіт 5
41 Пулярт Ігор 16:55:15 16:57:32 0:02:17 1
9 Горон Володимир 16:55:15 16:57:40 0:02:25 2
80 Дрозд Дмитро 16:55:15 DNF 4
20 Веренич Сергій 16:55:15 DNF 4
Хіт ДІВЧАТА 
19 Циганок Олена 16:37:30 16:39:40 0:02:10 1
1 Янковська Олена 16:37:30 16:40:06 0:02:36 2
40 Макій Ольга 16:37:30 DNF 3
ПІВФІНАЛ 1
41 Пулярт Ігор 17:19:00 17:21:07 0:02:07 1
9 Горон Володимир 17:19:00 17:21:15 0:02:15 2
1 Янковська Олена 17:19:00 17:21:22 0:02:22 3
43 Лєднєв Руслан 17:19:00 DNF 4
ПІВФІНАЛ 2
31 Дмитренко Володимир 17:21:35 17:23:40 0:02:05 1
7 Кирилаш Олександр 17:21:35 17:23:55 0:02:20 2
28 Бідак Максим 17:21:35 17:24:19 0:02:44 3
19 Циганок Олена 17:21:35 DNF 4
ПІВФІНАЛ 3
6 Гора Любомир 17:24:00 17:25:52 0:01:52 1
35 Семенов Юрій 17:24:00 17:26:03 0:02:03 2
444 Козій Максим 17:24:00 17:26:12 0:02:12 3
111 Лещук Олександр 17:24:00 17:26:17 0:02:17 4
ФІНАЛ
6 Гора Любомир 17:40:10 17:42:15 0:02:05 1
41 Пулярт Ігор 17:40:10 17:42:22 0:02:12 2
31 Дмитренко Володимир 17:40:10 17:42:25 0:02:15 3
35 Семенов Юрій 17:40:10 DNF 4
ФІНАЛ ДІВЧАТА
19 Циганок Олена 17:44:30 17:46:44 0:02:14 1
1 Янковська Олена 17:44:30 17:46:48 0:02:18 2
40 Макій Ольга 17:44:30 17:47:32 0:03:02 3

Katamaran-2 Cross 
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
Спроба 1
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
17:01:30 17:04:36 0:03:06 1
100
Матура Антон
Костин Антон
17:01:30 DNF 2
Спроба 2
100
Матура Антон
Костин Антон
17:26:50 17:29:53 0:03:03 1
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
17:26:50 DNF 2
Спроба 3
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
17:47:15 17:50:21 0:03:06 1
100
Матура Антон
Костин Антон
17:47:15 DNF 2
Спроба 4
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
18:02:50 18:05:58 0:03:08 1
100
Матура Антон
Костин Антон
18:02:50 DNF 2
СУМА БАЛІВ БАЛИ
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
3 1
100
Матура Антон
Костин Антон
1 2

День 2 SUP & Kayak & Katamaran-2 & Kayak-2 Індивідуальная гонка у категоріях Аматори, Майстри, Еліта


Індивідуальна гонка SUP
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат
21 Сіденко Олексій 12:17:15 12:21:01 0:03:46 13:08:55 13:12:39 0:03:44 0:03:44 1
37 Бабієнко Андрій 12:24:15 12:28:12 0:03:57 13:03:15 13:07:08 0:03:53 0:03:53 2
90 Ус Вікторія 12:18:15 12:22:27 0:04:12 13:01:15 13:05:26 0:04:11 0:04:11 3
42 Шпортко Євген 12:22:15 12:26:36 0:04:21 12:49:15 12:53:36 0:04:21 0:04:21 4
33 Кобзарєв Олексій 13:16:00 13:20:30 0:04:30 0:04:30 5
6 Гора Любомир 12:46:15 12:50:47 0:04:32 13:37:30 13:42:24 0:04:54 0:04:32 6
11 Лісовий Юрій 13:52:25 13:57:04 0:04:39 0:04:39 7
23 Михайлов Олександр 12:34:05 12:38:49 0:04:44 12:55:00 13:00:30 0:05:30 0:04:44 8
10 Іванина Ігор 12:59:15 13:04:09 0:04:54 13:17:50 13:22:39 0:04:49 0:04:49 9
70 Лисенко Андрій 12:43:15 12:48:16 0:05:01 13:42:30 13:47:35 0:05:05 0:05:01 10
9 Горон Володимир 13:27:30 13:32:31 0:05:01 0:05:01 10
47 Замятін Георгій 12:20:15 12:25:28 0:05:13 0:05:13 11
24 Гнидюк Богдан 13:12:55 13:18:34 0:05:39 13:31:20 13:36:42 0:05:22 0:05:22 12
555 Гнидюк Руслан 13:26:15 13:31:47 0:05:32 13:46:30 13:51:54 0:05:24 0:05:24 13
28 Бідак Максим 12:50:15 12:55:58 0:05:43 0:05:43 14
88 Хомич Роман 13:14:45 13:21:08 0:06:23 0:06:23 15
222 Бринза Валентина 12:25:30 12:32:04 0:00:50 0:07:24 12:48:15 12:54:57 0:06:42 0:06:42 16

Індивідуальна гонка Каяк Аматори
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат
333 Єрохін Роман 12:35:05 12:39:24 0:04:19 13:06:15 13:10:37 0:04:22 0:04:19 1
10 Іванина Ігор 12:13:15 12:17:37 0:04:22 12:39:05 12:43:31 0:04:26 0:04:22 2
3 Сабадаш Сергій 12:16:15 12:20:51 0:04:36 12:51:15 12:55:38 0:04:23 0:04:23 3
49 Яркін Віктор 12:40:05 12:44:31 0:04:26 13:04:20 13:09:01 0:04:41 0:04:26 4
11 Лісовий Юрій 12:42:15 12:46:46 0:04:31 0:04:31 5
33 Кобзарєв Олексій 13:44:00 13:48:32 0:04:32 0:04:32 6
24 Гнидюк Богдан 12:12:15 12:16:50 0:04:35 12:44:15 12:49:00 0:04:45 0:04:35 7
88 Хомич Роман 12:14:15 12:18:51 0:04:36 12:41:15 12:46:09 0:04:54 0:04:36 8
17 Руденко Ігор 12:45:15 12:49:55 0:04:40 13:07:15 13:12:08 0:04:53 0:04:40 9
555 Гнидюк Руслан 12:36:05 12:40:51 0:04:46 13:00:15 13:05:21 0:05:06 0:04:46 10
2 Сакач Ігор 12:19:15 12:24:10 0:04:55 12:52:15 12:57:30 0:05:15 0:04:55 11
47 Замятін Георгій 13:56:45 14:01:41 0:04:56 0:04:56 12
60 Радченко Олександр 12:47:15 12:52:13 0:04:58 0:04:58 13
36 Лавринчук Сергій 12:37:05 12:42:20 0:05:15 13:02:15 13:07:30 0:05:15 0:05:15 14
18 Горон Марко 12:26:35 12:36:03 0:00:50 0:10:18 12:53:15 13:02:30 0:09:15 0:09:15 15

Індивідуальна гонка Каяк Аматори ДІВЧАТА
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат
50 Фіхляєва Світлана 12:29:55 12:34:52 0:04:57 12:57:15 13:02:10 0:04:55 0:04:55 1
222 Бринза Валентина 13:24:15 13:29:30 0:05:15 13:49:00 13:54:04 0:05:04 0:05:04 2
14 Бордовська Юлія 12:32:35 12:38:12 0:05:37 12:58:15 13:03:35 0:05:20 0:05:20 3
45 Мазуренко Наталія 12:15:15 12:21:11 0:05:56 12:38:05 12:43:50 0:05:45 0:05:45 4
55 Бондаренко Ольга 12:30:55 12:37:31 0:06:36 12:56:15 13:02:17 0:06:02 0:06:02 5

Індивідуальна гонка Каяк Еліта
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Результат
21 Сіденко Олексій 14:26:00 14:27:47 0:01:47 14:54:00 14:55:50 0:01:50 0:01:47 1
724 Тіщенко Володимир 14:40:00 14:41:59 0:01:59 15:06:00 15:07:52 0:01:52 0:01:52 2
90 Ус Вікторія 14:39:00 14:40:57 0:01:57 15:10:00 15:11:56 0:01:56 0:01:56 3
70 Лисенко Андрій 14:49:00 14:51:03 0:02:03 15:24:00 15:26:04 0:02:04 0:02:03 4
29 Хвостенко Сергій 14:34:00 14:36:07 0:02:07 15:15:00 15:17:07 0:02:07 0:02:07 5
13 Федоренко Антон 15:29:00 15:31:15 0:02:15 0:02:15 6

Індивідуальна гонка Каяк Майстри
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат
6 Гора Любомир 14:41:00 14:43:12 0:02:12 15:05:00 15:07:09 0:02:09 0:02:09 1
31 Дмитренко Володимир 14:50:00 14:52:12 0:02:12 15:38:00 15:40:11 0:02:11 0:02:11 2
16 Мітюк Олександр 14:29:00 14:31:22 0:02:22 15:07:00 15:09:13 0:02:13 0:02:13 3
22 Козак Ростислав 14:48:00 14:50:21 0:02:21 15:26:00 15:28:15 0:02:15 0:02:15 4
444 Козій Максим 14:51:00 14:53:18 0:02:18 15:25:00 15:27:19 0:02:19 0:02:18 5
111 Лещук Олександр 14:46:00 DNF 0:00:50 15:09:00 15:11:20 0:02:20 0:02:20 6
77 Єрємєєв Олександр 14:38:00 14:40:24 0:02:24 15:18:00 15:20:20 0:02:20 0:02:20 6
9 Горон Володимир 14:27:00 14:29:31 0:02:31 15:12:00 15:14:21 0:02:21 0:02:21 7
35 Семенов Юрій 14:32:00 14:34:23 0:02:23 15:11:00 15:13:22 0:02:22 0:02:22 8
7 Кирилаш Олександр 14:25:00 14:27:28 0:02:28 0:02:28 9
41 Пулярт Ігор 14:57:00 14:59:30 0:02:30 15:30:00 15:32:30 0:02:30 0:02:30 10
43 Лєднєв Руслан 14:42:00 DNF 0:00:50 15:08:00 15:10:30 0:02:30 0:02:30 10
80 Дрозд Дмитро 14:33:00 14:35:41 0:02:41 15:13:00 15:16:02 0:03:02 0:02:41 11
101 Мелещенко Микола 14:30:00 DNF 0:00:50 14:59:00 15:01:44 0:02:44 0:02:44 12
999 Бондар Андрій 14:35:00 14:38:11 0:03:11 15:16:00 15:18:54 0:02:54 0:02:54 13
28 Бідак Максим 14:52:00 14:55:11 0:03:11 0:03:11 14
20 Веренич Сергій 14:31:00 14:34:20 0:03:20 15:02:00 15:05:26 0:03:26 0:03:20 15
11 Лісовий Юрій 15:03:00 15:05:50 0:00:50 0:03:20 0:07:00 15:20:00 15:22:02 0:00:50 0:01:40 0:04:32 0:04:32 16
12 Тараканов Михайло 14:55:00 DNF 0:01:40 15:21:00 15:24:54 0:00:50 0:04:44 0:04:44 17
4 Чамата Юрій 15:33:00 15:36:22 0:01:40 0:05:02 0:05:02 18
5 Попович Святослав 14:58:00 DNF 0:00:50 19

Індивідуальна гонка Каяк Майстри ДІВЧАТА
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат
19 Циганок Олена 14:47:00 14:49:35 0:02:35 15:23:00 15:25:22 0:02:22 0:02:22 1
1 Янковська Олена 14:28:00 14:30:50 0:02:50 15:17:00 15:19:35 0:02:35 0:02:35 2
40 Макій Ольга 15:14:00 15:16:48 0:03:38 15:41:00 15:43:46 0:00:50 0:03:36 0:03:36 3

Індивідуальна гонка Катамаран-2
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
15:00:00 15:02:48 0:02:48 15:35:00 15:38:16 0:03:16 0:02:48 1
100 Матура Антон
Костин Антон
14:36:00 14:39:25 0:03:25 15:19:00 15:22:28 0:01:40 0:05:08 0:03:25 2

Індивідуальна гонка Каяк-2
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2,3 Результат
90
21
Ус Вікторія
Сіденко Олексій
15:28:00 15:30:04 0:02:04 0:02:04 1
6
35
Гора Любомир
Семенов Юрій
15:40:00 15:42:29 0:02:29 0:02:29 2
1
29
Янковська Олена
Хвостенко Сергій
15:42:00 15:44:37 0:02:37 0:02:37 3
101
111
Мелещенко Микола
Лещук Олександр
15:55:00 15:57:42 0:02:42 0:02:42 4
22
9
Козак Ростислав
Горон Володимир
15:54:00 15:56:42 0:02:42 0:02:42 4
55
13
Бондаренко Ольга
Федоренко Антон
14:43:00 14:46:10 0:03:10 0:03:10 5
444
70
Козій Максим
Лисенко Андрій
16:08:00 16:11:34 0:03:34 0:03:34 6
50
7
Віхляєва Світлана
Кирилаш Олександр
14:44:00 14:46:36 0:01:40 0:04:16 15:27:00 15:30:13 0:00:50 0:04:03 0:04:03 7
222
13
Бринза Валентина
Федоренко Антон
16:11:40 16:15:26 0:00:50 0:04:36 0:04:36 8
19
111
Циганок Олена
Лещук Олександр
16:10:15 DNF 9

День 3: Коротка гонка SUP & Kayak & Katamaran у категоріях Аматори, Майстри, Еліта

Коротка гонка SUP
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
37 Бабієнко Андрій 10:57:00 11:05:55 0:08:55 1
21 Сіденко Олексій 10:57:00 11:06:45 0:09:45 2
90 Ус Вікторія 10:57:00 11:07:40 0:10:40 3
29 Хвостенко Сергій 10:57:00 11:08:38 0:11:38 4
42 Шпортко Євген 10:57:00 11:08:48 0:11:48 5
47 Замятін Георгій 10:57:00 11:10:07 0:13:07 6
23 Михайлов Олександр 10:57:00 11:10:14 0:13:14 7

Коротка гонка Каяк Аматори
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
10 Іванина Ігор 10:57:00 11:06:12 0:09:12 1
3 Сабадаш Сергій 10:57:00 11:06:58 0:09:58 2
333 Єрохін Роман 10:57:00 11:07:07 0:10:07 3
88 Хомич Роман 10:57:00 11:07:33 0:10:33 4
49 Яркін Віктор 10:57:00 11:07:47 0:10:47 5
555 Гнидюк Руслан 10:57:00 11:07:58 0:10:58 6
33 Кобзарєв Олексій 10:57:00 11:08:22 0:11:22 7
24 Гнидюк Богдан 10:57:00 11:08:59 0:11:59 8
2 Сакач Ігор 10:57:00 11:09:51 0:12:51 9
60 Радченко Олександр 10:57:00 11:10:56 0:13:56 10
11 Лісовий Юрій 10:57:00 11:11:44 0:14:44 11

Коротка гонка Каяк Аматори ДІВЧАТА
Прізвище Ім'я Час старту Час Фінішу Результат Рейтинг
50 Віхляєва Світлана 10:57:00 11:08:37 0:11:37 1
45 Мазуренко Наталія 10:57:00 11:08:51 0:11:51 2
55 Бондаренко Ольга 10:57:00 11:09:00 0:12:00 3
222 Бринза Валентина 10:57:00 11:10:34 0:13:34 4
14 Бордовська Юлія 10:57:00 11:11:56 0:14:56 5

Коротка гонка Каяк Еліта
Прізвище Ім'я Рейтинг Результат
21 Сіденко Олексій 1 0:05:48
29 Хвостенко Сергій 2 0:05:55
724 Тіщенко Володимир 3 0:05:58
70 Лисенко Андрій 4 0:06:09
90 Ус Вікторія 5 0:06:20

Коротка гонка Каяк Майстри
Прізвище Ім'я Рейтинг
22 Козак Ростислав 1
9 Горон Володимир 2
31 Дмитренко Володимир 3
101 Мелещенко Микола 4
41 Пулярт Ігор 5
35 Семенов Юрій 6
6 Гора Любомир 7
77 Єрємєєв Олександр 8
16 Мітюк Олександр 9
444 Козій Максим 10
111 Лещук Олександр 10
7 Кирилаш Олександр 11
999 Бондар Андрій 12
43 Лєднєв Руслан 13
80 Дрозд Дмитро 14
20 Веренич Сергій 15
5 Попович Святослав 16
12 Тараканов Михайло 17

Коротка гонка Каяк Майстри ДІВЧАТА
Прізвище Ім'я Рейтинг
19 Циганок Олена 1
1 Янковська Олена 2
40 Макій Ольга 3

Коротка гонка Катамаран-2
Прізвище Ім'я Рейтинг Результат
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
1 0:07:30

ЗАГАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Увага!!! У учасників, я яких сума балів рейтингів співпадала, для визначення загального рейтингу надавалась перевага переможцям  у Індивідуальній гонці, як ключовій дисципліні змагань.
SUP
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Сума Рейтинг
21 Сіденко Олексій Київ 1 1 2 4 1
37 Бабієнко Андрій Мигія 2 2 1 5 2
42 Шпортко Євген Фастів 8 4 5 17 3
23 Михайлов Олександр Ялта 7 8 7 22 4
47 Замятін Георгій Київ 7 11 6 24 5
90 Ус Вікторія Київ  - 3 3
33 Кобзарєв Олексій Запоріжжя  - 5  -
6 Гора Любомир Маріуполь  - 6  -
11 Лісовий Юрій Київ 4 7  -
10 Іванина Ігор Тернопіль 6 9  -
70 Лисенко Андрій Київ  - 10  -
9 Горон Володимир Лука 5 10  -
24 Гнидюк Богдан Лука 5 12  -
555 Гнидюк Руслан Лука 6 13  -
28 Бідак Максим Київ  - 14  -
88 Хомич Роман Лука 7 15  -
222 Бринза Валентина Дніпро 8 16  -
13 Федоренко Антон Боярка 3  -  -
39 Анісімов Андрій Київ 8  -  -
20 Вереніч Сергій Полтава 7  -  -
29 Хвостенко Сергій Запоріжжя  -  - 4

Каяк Аматори
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Сума Рейтинг
333 Єрохін Роман Дніпро 2 1 3 6 1
10 Іванина Ігор Тернопіль 3 2 1 6 2
3 Сабадаш Сергій Запоріжжя 1 3 2 6 3
49 Яркін Віктор Запоріжжя 5 4 5 14 4
88 Хомич Роман Лука 5 8 4 17 5
11 Лісовий Юрій Київ 4 5 11 20 6
24 Гнидюк Богдан Лука 6 7 8 21 7
555 Гнидюк Руслан Лука 5 10 6 21 8
2 Сакач Ігор Київ 5 11 9 25 9
60 Радченко Олександр Кременчук 5 13 10 28 10
47 Замятін Георгій Київ  - 12  -
33 Кобзарєв Олексій Запоріжжя  - 6 7
17 Руденко Ігор Київ 4 9  -
36 Лавринчук Сергій Хабаровск на Дніпрі 5 14  -
18 Горон Марко Лука 6 15  -

Каяк Аматори Діачата
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Сума Рейтинг
50 Віхляєва Світлана Запоріжжя 2 1 1 4 1
222 Бринза Валентина Дніпро 3 2 4 9 2
55 Бондаренко Ольга Дніпро 1 5 3 9 3
45 Мазуренко Наталія Київ 3 4 2 9 3
(виправлено 17.10)
14 Бордовська Юлія Київ  - 3 5 5

Каяк Еліта
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Сума Рейтинг
21 Сіденко Олексій Київ 1 1 1 3 1
724 Тіщенко Володимир Полтава 5 2 3 10 2
90 Ус Вікторія Київ 2 3 5 10 3
70 Лисенко Андрій Київ 3 4 4 11 4
29 Хвостенко Сергій Запоріжжя 4 5 2 11 5
13 Федоренко Антон Боярка 6 6 6

Каяк Майстри
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Сума Рейтинг
31 Дмитренко Володимир Київ 3 2 3 8 1
6 Гора Любомир Маріуполь 1 1 7 9 2
22 Козак Ростислав Тернопіль 8 4 1 13 3
9 Горон Володимир Лука 4 7 2 13 4
41 Пулярт Ігор Київ 2 10 5 17 5
35 Семенов Юрій Київ 4 8 6 18 6
16 Мітюк Олександр Київ 7 3 9 19 7
444 Козій Максим Київ 5 5 10 20 8
111 Лещук Олександр Київ 6 6 10 22 9
77 Єрємєєв Олександр Мигія 8 6 8 22 9
7 Кирилаш Олександр Запоріжжя 4 9 11 24 10
101 Мелещенко Микола Київ 8 12 4 24 11
43 Лєднєв Руслан Чабани 6 10 13 29 12
999 Бондар Андрій Харків 7 13 12 32 13
80 Дрозд Дмитро Київ 8 11 14 33 14
20 Веренич Сергій Полтава 8 15 15 38 15
12 Тараканов Михайло Кривий Ріг 8 17 17 42 16
5 Попович Святослав Київ 8 19 16 43 17
28 Бідак Максим Київ 5 14  -
11 Лісовий Юрій Київ  - 16  -
4 Чамата Юрій Київ  - 18  -
99 Барабой Костянтин Київ 7  -  -

Каяк Майстри Дівчата
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Сума Рейтинг
19 Циганок Олена Київ 1 1 1 3 1
1 Янковська Олена Запоріжжя 2 2 2 6 2
40 Макій Ольга Київ 3 3 3 9 3

Катамаран-2
Прізвище Ім'я Місто Крос Індивідуальна гонка Коротка гонка Рейтинг
15
46
Лопатенко Ірина
Лопатенко Дмитро
Дніпро 1 1 1 1
100
Матура Антон
Костин Антон
Київ 2 2 2

Возврат к списку

 
Kievkayaks Vkontakte  Kievkayaks на Facebook   youtube Kievkayaks   Kievkayaks v LiveJournal

 
    Интернет магазин Лодочки    
Rafting Mihiya Rapids



Прокат



    



Це друзі було стрьомно, це довго, це мало наслідки і це було ... зафільмовано!
Якщо Вам цікаво як ц...
Привіт, друзі!
Ну що, підвели підсумки цього року? А не забули туди додати про наші круті змага...
Ще один звіт чайника. Дуже люблю їх читати, тому сам іноді такі пишу ))
Як казали в фільмі Fear...
Привіт, народ!
Перебрала всі фоточки, які наклацали ми і інші пацани, яких я не знаю, і виявилис...
Обычная жизненная ситуация в Северной Каролине. Тупишь себе дома. Звонок. Тупишь. Снова звонок. Тупи...
Криво кидаю моркву, Пливу, кіляюсь, мокну, Вішки збиваю, Ворота пропускаю... «Лісова пісня». Ремі...