Kievkayaks.com - Kievkayaks: киевский клуб каякинга и водного туризма. Каякинг, водный туризм, бурная вода, сплав, фристайл
Тренировки по каякингу в бассейне КПИ

18.Апр.2017

Результати змагань Water4all 2017 Spring Session - Мигія

Результати змагань з екстремального сплаву Water4all 2017 Spring Session, що відбулись 15-17 квітня на Мигійських порогах Південного Бугу.
У змаганнях прийняли участь 20 учасників з усієї України - Київ, Полтава, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг, Мигія, Львів.

Загальний залік Каяки
Прізвище Ім'я Рятувальні роботи Каяк-крос Індив. гонка Коротка гонка Довга гонка Сума Місце
10 Тищенко Володимир 2 1 2 1 1 7 1
6 Сіденко Олексій 5 4 1 2 2 14 2
70 Лисенко Андрій 1 2 3 4 4 14 3
90 Єремєєв Олександр 3 3 6 7 6 25 4
Результати
Загальний залік SUP
Прізвище Ім'я САП-крос Індив. гонка Сума Місце
6 Сіденко Олексій 1 1 2 1
42 Бабієнко Андрій 2 2 4 2
49 Федоренко Антон 3 3 6 3
16 Шпортко Євген 5 5 10 4
7 Дудков Олексій 4 9 13 5
Результати
Абсолютний SUP чемпіон
Прізвище Ім'я САП-крос Індив. гонка Коротка гонка Довга гонка Сума Місце
16 Шпортко Євген 5 5 2 2 14 1

Каяк-крос Відбірковий тур
Прізвище Ім'я
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Штраф зона №3 Результат Рейтинг
Хіт 1
10 Тищенко Володимир 13:09:04 13:10:26 0:01:22 1
34 Янковська Олена 13:09:04 13:10:56 0:01:52 2
43 Мацуй Денис 13:09:04 13:11:01 0:01:57 3
21 Тараканов Михайло 13:09:04 13:11:50 не фінішував 0:02:46
Хіт 2
70 Лисенко Андрій 13:12:15 13:13:45 0:01:30 1
33 Безуглий Андрій 13:12:15 13:13:55 0:01:40 2
29 Кирилаш Олександр 13:12:15 13:14:00 0:01:45 3
7 Дудков Олексій 13:12:15 13:14:10 0:01:55
Хіт 3
6 Сіденко Олексій 13:17:15 13:18:30 0:01:15 1
20 Бенько Роман 13:17:15 13:18:45 0:01:30 2
222 Кобзарев Олексій 13:17:15 13:19:03 0:01:48 3
60 Бондар Андрій 13:17:15 13:19:15 0:02:00
Хіт 4
90 Єремєєв Олександр 13:20:50 13:22:25 0:01:35 1
100 Семенов Юрій 13:20:50 13:22:40 0:01:50 2
40 Хвостенко Сергій 13:20:50 13:22:16 0:01:26
17 Рикун Володимир 13:20:50 13:22:35 не фінішував 0:01:45
Каяк-крос Півфінал
Прізвище Ім'я
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Штраф зона №3 Результат Рейтинг
Хіт 1
10 Тищенко Володимир 14:05:50 14:07:10 0:01:20 1
70 Лисенко Андрій 14:05:50 14:07:11 0:01:21 2
100 Семенов Юрій 14:05:50 14:07:15 0:01:25 3
33 Безуглий Андрій 14:05:50 14:07:40 0:01:50 4
Хіт 2
6 Сіденко Олексій 14:10:40 14:11:57 0:01:17 1
90 Єремєєв Олександр 14:10:40 14:12:03 0:01:23 2
20 Бенько Роман 14:10:40 14:12:11 0:01:31 3
34 Янковська Олена 14:10:40 14:12:35 0:01:55 4
Каяк-крос Фінал
Прізвище Ім'я
Старт Фініш Штраф зона №1 Штраф зона №2 Штраф зона №3 Результат
10 Тищенко Володимир 14:33:30 14:35:00 0:01:30 1
70 Лисенко Андрій 14:33:30 14:35:03 0:01:33 2
90 Єремєєв Олександр 14:33:30 14:35:07 0:01:37 3
6 Сіденко Олексій 14:33:30 14:36:20 0:02:50 4

САП-крос Півфінал
Прізвище Ім'я
Старт Фініш Результат Рейтинг
Хіт 1
42 Бабієнко Андрій 13:30:00 13:33:56 0:03:56 1
49 Федоренко Антон 13:30:00 13:34:13 0:04:13 2
70 Лисенко Андрій 13:30:00 13:34:25 0:04:25 3
Хіт 2
6 Сіденко Олексій 13:42:10 13:45:42 0:03:32 1
16 Шпортко Євген 13:42:10 13:46:15 0:04:05 2
7 Дудков Олексій 13:42:10 13:46:15 0:04:05 2
40 Хвостенко Сергій 13:42:10 13:47:00 0:04:50 3
САП-крос Фінал
Прізвище Ім'я
Старт Фініш Результат Рейтинг
6 Сіденко Олексій 14:18:40 14:22:13 0:03:33 1
42 Бабієнко Андрій 14:18:40 14:22:29 0:03:49 2
49 Федоренко Антон 14:18:40 14:22:50 0:04:10 3
7 Дудков Олексій 14:18:40 14:23:14 0:04:34 4
16 Шпортко Євген 14:18:40 14:23:27 0:04:47 5

Рятувальні роботи
Прізвище Ім'я Рейтинг
Старт Фініш Штрафи Результат
70 Лисенко Андрій 15:44:15 15:47:36 0:03:21 1
10 Тищенко Володимир 16:29:30 16:33:27 0:03:57 2
90 Єремєєв Олександр 16:06:19 16:10:23 0:04:04 3
40 Хвостенко Сергій 16:00:01 16:04:32 0:04:31 4
6 Сіденко Олексій 16:17:28 16:21:58 0:00:20 0:04:50 5
20 Бенько Роман 16:10:46 16:16:14 0:00:50 0:06:18 6
7 Дудков Олексій 15:51:34 15:58:00 0:01:10 0:07:36 7
17 Рикун Володимир 16:41:32 16:49:05 0:00:50 0:08:23 8
33 Безуглий Андрій 16:34:45 16:43:00 0:01:10 0:09:25 9
43 Мацуй Денис 15:37:47 DNF
100 Семенов Юрій 16:24:01 DNF
21 Тараканов Михайло 16:49:51 DNF
60 Бондар Андрій 17:01:29 DNF

Індивідуальна гонка Каяки
Прізвище Ім'я Перша спроба Друга спроба Кращий результат Рейтинг
Штраф зона №1 Штраф зона №2 Штраф зона №3 Результат Штраф зона №1 Штраф зона №2 Штраф зона №3 Результат
6 Сіденко Олексій 0:02:03 0:02:03 0:02:03 1
10 Тищенко Володимир 0:02:05 0:02:23 0:02:05 2
70 Лисенко Андрій 0:02:29 0:02:30 0:02:29 3
20 Бенько Роман 0:02:30 0:02:41 0:02:30 4
40 Хвостенко Сергій 0:02:45 0:02:50 0:02:45 5
90 Єремєєв Олександр 0:03:05 0:03:22 0:03:05 6
7 Дудков Олексій 0:03:11 0:03:08 0:03:08 7
100 Семенов Юрій DNF 0:03:24 0:03:16 0:03:16 8
29 Кирилаш Оленксандр 0:04:01 DNF 0:03:20 0:04:01 9
34 Янковська Олена 0:01:40 0:05:03 0:04:08 0:04:08 10
17 Рикун Володимир 0:00:50 0:04:54 0:00:50 0:01:40 DNF 0:06:10 0:04:54 11
33 Безуглий Андрій 0:02:30 0:05:49 0:00:50 0:05:06 0:05:06 12
43 Мацуй Денис 0:01:40 0:01:40 DNF 0:07:03 0:01:40 0:05:47 0:05:47 13
21 Тараканов Михайло 0:02:30 0:03:20 DNF 0:08:50 0:00:50 0:03:20 0:08:48 0:08:48 14
60 Бондар Андрій 0:03:20 0:09:41 0:02:30 0:03:20 0:10:06 0:09:41 15
Індивідуальна гонка SUP
6 Сіденко Олексій 0:02:22 0:02:22 1
42 Бабієнко Андрій 0:02:25 0:02:38 0:02:25 2
49 Федоренко Антон 0:02:29 0:02:35 0:02:29 3
1 Коваленко Максим  0:03:23 0:02:30 0:02:30 4
16 Шпортко Євген 0:03:05 0:02:46 0:02:46 5
40 Хвостенко Сергій 0:02:52 0:03:15 0:02:52 6
20 Бенько Роман 0:03:14 0:03:01 0:03:01 7
10 Тищенко Володимир 0:03:05 0:03:05 8
7 Дудков Олексій 0:03:14 0:03:37 0:03:14 9
70 Лисенко Андрій 0:03:22 0:03:22 10

Коротка гонка Каяки
Прізвище Ім'я Рейтинг
Старт Фініш Результат
10 Тищенко Володимир 16:12:12 16:27:40 0:15:28 1
6 Сіденко Олексій 16:12:12 16:27:42 0:15:30 2
20 Бенько Роман 16:12:12 16:28:37 0:16:25 3
70 Лисенко Андрій 16:12:12 16:28:54 0:16:42 4
29 Кирилаш Оленксандр 16:12:12 16:29:05 0:16:53 5
100 Семенов Юрій 16:12:12 16:29:37 0:17:25 6
90 Єремєєв Олександр 16:12:12 16:29:41 0:17:29 7
7 Дудков Олексій 16:12:12 16:29:57 0:17:45 8
17 Рикун Володимир 16:12:12 16:29:59 0:17:47 9
40 Хвостенко Сергій 16:12:12 16:30:04 0:17:52 10
33 Безуглий Андрій 16:12:12 16:30:50 0:18:38 11
34 Янковська Олена 16:12:12 16:30:52 0:18:40 12
43 Мацуй Денис 16:12:12 16:32:01 0:19:49 13
60 Бондар Андрій 16:12:12 16:34:08 0:21:56 14
21 Тараканов Михайло 16:12:12 16:39:46 0:27:34 15
Коротка гонка САП
Прізвище Ім'я Рейтинг
Старт Фініш Результат
49 Федоренко Антон 16:12:12 16:33:21 0:21:09 1
16 Шпортко Євген 16:12:12 16:33:58 0:21:46 2

Довга гонка Каяки
Прізвище Ім'я Рейтинг
Старт Фініш Результат
10 Тищенко Володимир 10:40:13 11:14:36 0:34:23 1
6 Сіденко Олексій 10:40:13 11:14:38 0:34:25 2
40 Хвостенко Сергій 10:40:13 11:14:46 0:34:33 3
70 Лисенко Андрій 10:40:13 11:14:48 0:34:35 4
29 Кирилаш Оленксандр 10:40:13 11:15:36 0:35:23 5
90 Єремєєв Олександр 10:40:13 11:17:29 0:37:16 6
100 Семенов Юрій 10:40:13 11:18:11 0:37:58 7
34 Янковська Олена 10:40:13 11:18:33 0:38:20 8
222 Кобзарєв Олексій 10:40:13 11:18:54 0:38:41 9
60 Бондар Андрій 10:40:13 11:24:47 0:44:34 10
7 Дудков Олексій 10:40:13 11:29:00 0:48:47 11
21 Тараканов Михайло 10:40:13 11:40:02 0:59:49 12
Довга гонка САП
Прізвище Ім'я Рейтинг
Старт Фініш Результат
42 Бабієнко Андрій 10:40:13 11:20:37 0:40:24 1
16 Шпортко Євген 10:40:13 11:22:25 0:42:12 2

Возврат к списку

 
Kievkayaks Vkontakte  Kievkayaks на Facebook   youtube Kievkayaks   Kievkayaks v LiveJournal

 
    Интернет магазин Лодочки    
Rafting Mihiya Rapids



Прокат



    



Привет, детка!
Вот та осень - с прозрачным небом и запахом пожухлой листвы, которую я так люблю, ...
Це друзі було стрьомно, це довго, це мало наслідки і це було ... зафільмовано!
Якщо Вам цікаво як ц...
Привіт, друзі!
Ну що, підвели підсумки цього року? А не забули туди додати про наші круті змага...
Ще один звіт чайника. Дуже люблю їх читати, тому сам іноді такі пишу ))
Як казали в фільмі Fear...
Привіт, народ!
Перебрала всі фоточки, які наклацали ми і інші пацани, яких я не знаю, і виявилис...
Обычная жизненная ситуация в Северной Каролине. Тупишь себе дома. Звонок. Тупишь. Снова звонок. Тупи...