Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1 2 След.
RSS
Свіча Мізунка! Навчальний каяк-тур!, 22-25 березня!

Свіча та Мізунка чудова зв’язка Карпатських річок для початку сезону, та для того щоб відчути на собі всі кайфи White Water каякінгу без особливих витрат та небезпеки!

Свіча - вузенька швидка річка в скельному каньйоні з постійним потужним фоном, красива та гарна картинка постійно змінюється, нескладні та цікаві пороги йдуть один за одним.

Мізунка - річка, суттєво ширша з цікавим порогом водоспадом що для нас буде ідеальним тренажером техніки та бойового духу.

Ескімоський переворот дуже потрібен!

Сухий одяг і пару комплектів термобілизни теплої дуже потрібні.

Вартість туру 2200 грн.

Програма туру:

Четвер 22.03:
11-00 виїзд бусу з човнами з Києва. Можна їхати на ньому. Якщо Ви їдете на бусі, Ви сплачуєте як і всі тільки не попадаєте на залізничні квитки.~
22-00 Збір учасників на ЗД вокзалі Києва, посадка на потяг №007. (Квитки треба купити завчасно та самостійно) Для тих хто зголоситься та надасть передоплату до 17.02.2018, квитки купує Клуб щоб їхати поруч та весело.
22-00 Бус приїжджає в Івано-Франківськ.

П’ятниця 23.03:

07-30 Зустріч учасників з потяга в Івано-Франківську. Трансфер на річку Свіча.
10-00 Прибуття на річку. Розминка, перевдягання, катання.
13-00 Перекус. Продовження катання.
16-00 Завершення катання. Переїзд в Готель. Поселення, вечеря, відпочинок, перегляд відео, розбір помилок.

Суббота 24.03:

08-00 Підйом.
08-30 Сніданок
09-30 Трансфер на річку Мізунка.
11-00 Прибуття на річку. Розминка, перевдягання, катання. Тренування проходження заданих ліній з зупинками, буфами та ін.
14-00 Перекус. Продовження катання.
16-30 Завершення катання. Переїзд в Готель. Поселення, вечеря, відпочинок, перегляд відео, розбір помилок.
Вибір місця катання на Неділю.

Неділя 25.03:

08-00 Підйом.
08-30 Сніданок
09-30 Трансфер на річку ?.
11-00 Прибуття на річку. Розминка, перевдягання, катання. Тренування проходження заданих ліній з зупинками, буфами та ін.
14-00 Перекус. Продовження катання.
16-30 Завершення катання. Переїзд в Готель. Виселення якщо домовимось про пізнє виселення, переїзд в Івано-Франківськ, посадка на потяг тих хто поїде додому потягом. Старт буса на Київ, БЕЗ ГАРАНТІЙ ВСТИГНУТИ НА РАНОК В КИЇВ.

У вартість туру входить:
- Проїзд бусом Київ-Карпати-Київ (умови проїзду уважно дивіться у програмі)
- Перевезення човна та спорядження (Спорядження має бути в спортивних сумках правильних форм, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА ТУРИСТИЧНІ РЮКЗАКИ)
- Фото та відео зйомка
- Послуги гіда-керівника-тренера-рятівника
- Каякерська аптечка
- Рятівне спорядження
- вечірній розбір помилок, та складання плану навчання на наступні тренування
- медичне страхування якщо надані паспортні данні до 15-го березня
- перекуси посеред дня

У вартість не входить:

- харчування (сніданки та вечері, там купа кафе та колиб)
- проїзд потягом
- проживання у готелі
- прокат човнів

Відео не наше, але допоможе зрозуміти, що за річки пропонуються!

Загрузка плеера

Загрузка плеера
Paddle, because I love it!

А поряд, ще є Сукель з "АДСКІМІ" нехоженими порогами "УБІЙЦАМІ"!!!

Можно по идее и 43 поездом ехать
Изменено: Евгений Иванов - 13.02.2018 23:29:47

Цитата
Dagger пишет:
А поряд, ще є Сукель з "АДСКІМІ" нехоженими порогами "УБІЙЦАМІ"!!!
Ми ще до цього неготові! Мені трупи не потрібні! Так шо одужуй - і будеш нас кощмаріть розповідями про цю річку-вбивцю!

Цитата
Евгений Иванов пишет:
Можно по идее и 43 поездом ехать
Можно! Наснідаєшься ))))

Друзі час здавати гроші! Бо треба бронювати хату та замовляти харчування!

Зараз місце заброньоване у
1. Літвіненко Антон.

12 днів тому я написав що час здавати гроші на тур.

Цитата
Друзі час здавати гроші! Бо треба бронювати хату та замовляти харчування!

Зараз місце заброньоване у
1. Літвіненко Антон.

Зараз ситуація з оплатою туру виглядає так:

1. Літвіненко Антон.
2. Попов Олексій.
3. Дрозд Дмитро.
4. Бідак Макс

Значить тоді робимо як з басом, ця ціна туру зберігається до 15 березня, після 15-го березня ціня буде 2700 грн.

Я не розумію з якою хатою домовлятись. Я не розумію за яке харчування домовлятись. Мене не влаштовують усні підтвердження.
На жаль тільки гроші підтвердять Вашу участь.

І тільки запис тут на Форумі дозволяє забронювати місце в бусі - не можете писати на форумі та не хочете реєструватись, попросіть тих хто може.

На даний момент в бусі їдуть:

1. Дрозд Дмитро.
2. Мазурєнко Наталія.
3. Кокіна Аня

+1 в бус
Макс

+1 Еду поездом до/из Ивано-Франковска , нужен каяк Diesel 70 и весло правое

+1 в бус после поезда с\до ИФ. Тоже нужен каяк, прямое весло и юбка. Шлем где-то цыганить буду)

Подтверждаю +1 бус, уточняю на счет собаки, планируется снять коттедж, на сколько поняла, там можно с собакой, если это надо уточнять отдельно. можно скинуть контакты, я узнаю самостоятельно, чтоб не напрягать. Интересует снаряжение: что необходимо и можно ли взять в аренду? и указано, что нужен эскимоский переворот, без него я смогу выжить?)))

А посчитайте мня. Трансфер самостоятельно, Снаряга своя, нуждаюсь в забросках и в Максе Бидаке и вшей хорошей компании)))

Б*я! Не вшей, а ВАШЕЙ!!! А, и ещё я ем)))

Подтверждаю +1 бус. По снаряге хотел бы взять красный шлем с козырьком, спас, левое пластиковое весло и каяк :). Если не приедет юбка то и юбку ХS PeakUK.

Цитата
D&D пишет:
Подтверждаю +1 бус. По снаряге хотел бы взять красный шлем с козырьком, спас, левое пластиковое весло и каяк . Если не приедет юбка то и юбку ХS PeakUK.
Спідниця приїхала! Планую завтра в басс принести!

Картіна по броням і оплатам принципово не змінилась!

Увага! Хто буде сплачувати після 15-го березня тур коштуватиме не 2200 грн, а 2700 грн.

Цитата
AFA пишет:
Цитата
D&D пишет:
Подтверждаю +1 бус. По снаряге хотел бы взять красный шлем с козырьком, спас, левое пластиковое весло и каяк . Если не приедет юбка то и юбку ХS PeakUK.
Спідниця приїхала! Планую завтра в басс принести!
Ой. Я про аренду курточки забыл написать.
Изменено: D&D - 13.03.2018 10:48:51

Погодка унікальна буде )))
Сайти дають такий різнобій від -12 в ночі 21-го до +8.

Цитата
AFA пишет:
Погодка унікальна буде )))
Сайти дають такий різнобій від -12 в ночі 21-го до +8.
Далі ніж 3-х днів ніхто толком нічого спрогнозувати не може. Зараз пишуть шо в Долині +10 :) В тому році на 25 квітня я попав на таке___ось___ на__ЧЧ. Нічо все добре було.
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)